Przejdź do menu Przejdź do treści

Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim

Pubikacja od
04.04.2024
Publikacja do
20.07.2024
Firma / Employer
PwC Service Deivery Center

Jako PwC Service Delivery Center jesteśmy jedną z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Wspieramy kilkadziesiąt globalnych procesów w ramach sieci PwC

w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków od osób prawnych (Corporate Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). Nasze dwa biura zlokalizowane są

w Katowicach i Opolu, gdzie na co dzień dostarczamy usługi dla około 50 terytoriów na świecie.

Katowice
Link do strony z ofertą

bit.ly/3IXP2Hf

Oczekiwany profil kandydata:

  • student przynajmniej II roku studiów lub absolwent (dowolny kierunek),
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B1),
  • dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • chęć doskonalenia umiejętności językowych i rozwoju w obszarze finansów lub podatków.
Zakres obowiązków / Job Description

Charakterystyka:
Podczas miesięcznych praktyk dajemy możliwość poznania specyfiki pracy w zespole wsparcia audytu finansowego (Assurance).

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy:

  • 1 - miesięczne praktyki od początku lipca lub sierpnia (Ty decydujesz!),
  • konkurencyjne wynagrodzenie (w tym dodatek językowy),
  • szkolenia umożliwiające zapoznanie się ze specyfiką pracy możliwość realizacji ciekawych
  • zadań z różnych obszarów,
  • wprowadzenie do języka biznesu w praktyce w języku polskim, niemieckim i angielskim,
  • udział w spotkaniach i/lub telekonferencjach, które pozwolą Ci lepiej poznać PwC Service Delivery Center,
  • wsparcie ze strony opiekuna podczas trwania programu i bieżącą informację zwrotną na temat Twojej pracy (Buddy Program),
  • integracje zespołowe w formule stacjonarnej i online,
  • zaświadczenie o odbytych praktykach,
  • dla najlepszych możliwość związania się z naszą firmą na dłużej, także w ramach współpracy
  • na niepełny etat.
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Poprzez formularz: bit.ly/3IXP2Hf

Liczba wakatów
powyżej 1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3