Przejdź do menu Przejdź do treści

Praktykant w Centrum Zaopatrzenia Regionalnego

Pubikacja od
04.04.2024
Publikacja do
30.09.2024
Firma / Employer
DD Logistik Vertriebs GmbH

decathlon-karriere.de/home/

Dortmund
Województwo / Region
Niemcy
  • Jesteś studentem studiów związanych z biznesem ze specjalizacją w logistyce i jesteś dostępny przez 4-6 miesięcy.
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim lub angielskim oraz zaawansowaną znajomość programu Excel.
  • Jesteś entuzjastą sportu, zorientowanym na usługi i lubisz pracować w zespole.
  • Wyzwania są dla Ciebie zachętą.
  • Działasz niezależnie, jesteś zorientowany na rozwiązania i lubisz pomagać, nawet w soboty.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Terminowe dostawy do naszych sklepów DECATHLON i klientów sklepu internetowego.
  • Optymalizację bezpieczeństwa pracy poprzez informowanie o zarządzaniu zdrowiem i zagrożeniami.
  • Ulepszanie naszej organizacji konserwacji i napraw poprzez optymalizację procesów.
  • Opracowywanie środków mających na celu poprawę jakości i optymalizację codziennych procesów.
  • Samodzielne planowanie i wdrażanie projektów.
Oferujemy / Job Benefits
  • Więcej czasu dla Ciebie: Możesz liczyć na 36,5-godzinny tydzień pracy i 20 dni urlopu.
  • Elastyczność: Potrzebujesz większej elastyczności w godzinach pracy w niektóre dni lub chciałbyś samodzielnie zorganizować jedną zmianę w tygodniu? Z nami to żaden problem!
  • Koncentrujemy się na dobrym samopoczuciu psychicznym: Otrzymasz bezpłatne i anonimowe porady online dotyczące zdrowia psychicznego.
  • Zniżki pracownicze: otrzymasz 30% zniżki na wszystkie marki własne DECATHLON.
  • Twój rozwój jest dla nas ważny: regularny dialog z liderem, różne szkolenia na miejscu i możliwość zatrudnienia w DECATHLON po ukończeniu studiów.
  • Zespół robi różnicę: Podobnie jak w sporcie, duch zespołowy jest naszym priorytetem. Jesteśmy bardzo zróżnicowanym zespołem różnych narodowości, który jest ze sobą bardzo przyjazny i bużywa sportowego "ty", niezależnie od stanowiska.
  • Nowoczesny magazyn z innowacyjnymi technologiami: nowoczesne biura zespołu i sprzęt IT (tablety, skanery ręczne itp.).
Wynagrodzenie brutto / Salary
2058 Euro
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Liczba wakatów
3
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3