Przejdź do menu Przejdź do treści

Samodzielna księgowa

Pubikacja od
08.04.2024
Publikacja do
29.05.2024
Firma / Employer
Galfa OT Polska Sp. z o.o.

Galfa OT Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma z branży automotive działająca na rynku europejskim, posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku, będąca cenionym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą

Kaniów/Czechowice-Dziedzice (teren lotniska)

Od kandydatów oczekujemy:
• Znajomości prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości i umiejętność stosowania ich w praktyce,
• Dobrej znajomości MS Excel,
• Dobrej znajomości języka angielskiego,
• Dobrej organizacji pracy,

• Zdolności analitycznych, zaangażowania w wykonywane obowiązki,
• Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
Mile widziane:
• Znajomość systemu SAP
• Znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków / Job Description

• Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym (pełna księgowość),
• Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo finansowych,
• Księgowanie wyciągów bankowych,
• Uzgadnianie kont i rozrachunków,
• Współtworzenie raportów okresowych,
• Udział w sporządzaniu sprawozdań i deklaracji.

Oferujemy / Job Benefits

• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Możliwość szkoleń i rozwoju,
• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
• Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport, opieka medyczna PZU)

Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach na adres mailowy: amedrala@galfa.de

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3