Przejdź do menu Przejdź do treści

Specjalista ds. administracji, Compliance i Rodo

Pubikacja od
13.03.2024
Publikacja do
31.08.2024
Firma / Employer
SMS Metallurgy Polska SP. z o.o.

Grupa SMS jest globalną firmą technologiczną i wiodącym partnerem branży stalowej i
metalowej. Naszą misją jest wspieranie producentów w rozwijaniu rentownych,
zasobooszczędnych i neutralnych dla środowiska łańcuchów dostaw. SMS Metallurgy Polska
należy do grupy spółek SMS Group GmbH i wspiera Grupę w szeregu działań związanych z
takimi dziedzinami jak: Sprzedaż, Zakupy i Logistyka, Kontrola Jakości i Dokumentacji,
Zarządzanie Danymi Bazowymi, Kontrola Eksportu i Regulacji Środowiskowych, Wsparcie HR,
Finanse czy IT Support. Ale to nie wszystko! W SMS Polska zajmujemy się również rozwojem
takich dziedzin jak Inteligent Process Automation (IPA), Augmented Reality (AR), Automatyka
Przemysłowa.

Wiemy, że praca to nie wszystko dlatego wysoko cenimy nasz prywatny czas, rodzinę i
bezpieczeństwo. Stawiamy na rozwój, zaangażowanie i współpracę, kierujemy się zaufaniem i
wzajemnym szacunkiem.

Katowice

sms-group.elementapp.ai/application/v2/32bf03de-8cd4-48b9-a43e-532a551a2091/9543fb96-c228-4a91-969c-e06c63150c99

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie ZZL,
  • doświadczenie w pracy biurowej, preferowane w dziale personalnym,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacji pracy oraz skrupulatność i samodzielność,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • dbałość o poufność informacji,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • doświadczenie w zakresie RODO,
  • doświadczenie w tłumaczeniu umów/dokumentów firmowych,
  • znajomość języka niemieckiego.
Zakres obowiązków / Job Description

1. Realizowanie zadań związanych z obszarem HR jak: administrowanie benefitów
pracowniczych, weryfikacja poprawności rozliczeń delegacji służbowych, organizacja wyjazdów
służbowych, zgłaszanie do ubezpieczeń,
2. Prowadzenie dokumentacji i szkoleń oraz audytów RODO, a także obsługa incydentów
związanych z naruszeniem ochrony danych,

3. Aktualizacja wewnętrznych polityk, procedur, regulaminów i innych dokumentów firmowych
oraz procesów,
Weryfikacja i archiwizacja umów związanych z obszarem HR, RODO i administracji (UZ, B2B),
4. Sporządzanie pism i tłumaczeń w języku angielskim (w j.niemieckim mile widziane) oraz
nadzór merytoryczny nad nimi,
5. Przygotowywanie prezentacji/zestawień/raportów/analiz zgodnie z bieżącymi potrzebami
6. Wsparcie w zakresie realizacji zadań związanych z Compliance
7. Współpraca z Liderem i pozostałymi pracownikami w celu poprawy jakości pracy.

Oferujemy / Job Benefits
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • umowa na czas zastępstwa w wymiarze 7/8 etatu,
  • elastyczny czas pracy, pracę hybrydową,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • dzień wolny w dniu urodzin,
  • pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową,
  • szkolenia, również tym językowe,
  • wpłatę do PPK w wysokości 2,5% finansowaną przez pracodawcę,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji oraz realizacji swoich pomysłów,
  • współudział w tworzeniu i rozwoju organizacji.
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę na zastępstwo

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3