Przejdź do menu Przejdź do treści

Specjalista ds. Fuzji i Przejęć

Pubikacja od
24.04.2024
Publikacja do
23.05.2024
Stanowisko / Job title
Firma / Employer
TAURON Polska Energia
Opis firmy / Employer Description

Napędzamy transformację energetyczną Polski, dołącz do MegaMocnej drużyny Grupy TAURON, która liczy blisko 18,5 tysiąca pracowników. Jesteśmy jednym z największych producentów energii elektrycznej i ciepła w Polsce. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań,
by zapewnić ponad 5 milionom naszych klientów nieprzerwane dostawy energii elektrycznej i ciepła. Realizując Strategię #Zielonego Zwrotu, chcemy produkować przede wszystkim w farmach wiatrowych na lądzie i morzu, elektrowniach fotowoltaicznych oraz elektrowniach
wodnych i gazowych. Inwestujemy też w nowoczesną i niezawodną sieć dystrybucyjną gwarantującą pewność dostaw energii elektrycznej. Nasze innowacyjne rozwiązania zmierzają w jednym kierunku - osiągnięcia neutralności klimatycznej. Podążaj za zieloną zmianą i aplikuj
już dziś!

Miejsce pracy (miasto) / Location
Katowice
Link do strony z ofertą

www.tauron.pl/tauron/o-tauronie/kariera/oferty-pracy/oferty-pracy-szczegoly=

Województwo / Region
śląskie
Wymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • Wykształcenie wyższe (finanse, inwestycje, rachunkowość)
  • Wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie metodyki oceny projektów inwestycyjnych oraz wyceny przedsiębiorstw
  • Zdolności analityczne i logicznego myślenia, umiejętność wyciągania wniosków, proponowanie usprawnień i chęć samodoskonalenia
  • Umiejętność tworzenia/weryfikacji modeli finansowych w MS Excel oraz tworzenia prezentacji zarządczych w MS Power Point
  • Dobra znajomość języka angielskiego, poziom B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży doradczej
  • Doświadczenie w tworzeniu rekomendacji na potrzeby Zarządów dużych Spółek
  • Znajomość rynku energetycznego i regulacji sektorowych
Zakres obowiązków / Job Description
  • Udział w procesach fuzji i przejęć w Grupie TAURON w ramach projektów zdefiniowanych przez Zarząd Spółki
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji transakcyjnej wynikającej z realizacji procesów fuzji, przejęć i dezinwestycji
  • Udział w procesach uzyskiwania niezbędnych zgód korporacyjnych związanych ze składaniem ofert oraz zatwierdzaniem finalnej dokumentacji transakcyjnej
  • Udział w procesach wyceny i analiz finansowo-ekonomicznych w ramach rozważanych lub prowadzonych fuzji i przejęć
  • Udział w analizach źródeł i struktury finansowania inwestycji
  • Monitorowanie rynku fuzji i przejęć oraz możliwości akwizycyjnych dla Grupy TAURON
Oferujemy / Job Benefits
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, narzędzi i rozwiązań w Grupie Kapitałowej
  • Wsparcie doświadczonych pracowników w procesie wdrożenia
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - finansowanie szkoleń i dofinansowanie do nauki języka angielskiego i studiów
  • Pracę w centrum Katowic
  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni pracy zdalnej i 3 dni pracy z biura)
  • Benefity: Opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do prądu, dodatkowy wolny Dzień Energetyka 14 sierpnia
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę
Sposób aplikacji (w tym informacja o wymaganych dokumentach aplikacyjnych) / Apply Information

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3