Przejdź do menu Przejdź do treści

Specjalista/tka ds. Procesu [rekrutacja prowadzona online]

Pubikacja od
19.02.2024
Publikacja do
10.05.2024
Firma / Employer
PwC Service Delivery Center

Jako PwC Service Delivery Center jesteśmy jedną z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Wspieramy kilkadziesiąt globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków od osób prawnych (Corporate Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). Nasze dwa biura zlokalizowane są w Katowicach i Opolu, gdzie na co dzień dostarczamy usługi dla około 50 terytoriów na świecie.

Katowice
Link do strony z ofertą

bit.ly/3NZ9VFs

  • Wiedza lub doświadczenie w obszarze finansów/księgowości/ekonomii lub pokrewnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość programu MS Word w stopniu dobrym,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Entuzjastyczne podejście do pracy zespołowej.
  • Znajomość programu MS Excel będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Weryfikacja sprawozdań finansowych sporządzanych zgodnie z IFRS i/lub przepisami rachunkowości obowiązującymi w poszczególnych krajach,
  • Analiza danych finansowych z wykorzystaniem MS Excel,
  • Przygotowanie analiz biznesowych oraz raportów, Wyszukiwanie informacji oraz pracę z bazami danych.
Oferujemy / Job Benefits

Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program), Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport, Kompleksowa opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie oraz turystyczne, Możliwość skorzystania z pakietu opieki weterynaryjnej, Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów, Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe, Akademia językowa obejmująca intensywne kursy upskillingowe, indywidualne konwersacje oraz zniżki do szkół językowych, Dedykowane seanse filmowe, Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów, Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków, Hybrydowy model pracy (praca minimum 1 dzień w tygodniu z biura), Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (minimum 30 godzin tygodniowo),

Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity:

Elastyczny czas pracy, Spotkania integracyjne, Firmowa biblioteka, Strefa relaksu, Dodatkowe świadczenia socjalne, Program rekomendacji pracowników, Inicjatywy dobroczynne.

Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
30h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Poprzez formularz na stronie: https://bit.ly/3NZ9VFs

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3