Przejdź do menu Przejdź do treści

Staż w dziale marketingu i social media

Pubikacja od
19.02.2024
Publikacja do
09.05.2024
Stanowisko / Job title
Firma / Employer
Muku
Opis firmy / Employer Description

Lokalna firma zajmująca się produktami i kosmetykami konopnymi.

Miejsce pracy (miasto) / Location
Praca zdalna
Link do strony z ofertą
Województwo / Region
PRACA ZDALNA
Wymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • kreatywność oraz chęć wyszukiwania nowych rozwiązań w mediach społecznościowych
  • samodzielność oraz terminowość
  • inicjatywa oraz proaktywność
Zakres obowiązków / Job Description
  • Tworzenie kreatywnych postów na media społecznościowe
  • Zarządzanie i publikowanie treści na platformach social media
  • Tworzenie reklam i kampanii marketingowych w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie wyników reklam i kampanii marketingowych oraz ich ulepszanie
Oferujemy / Job Benefits
  • Dużą samodzielność oraz elastyczność (elastyczne godziny oraz miejsce odbywania stażu)
  • Możliwość przetestowania swoich pomysłów "na żywym organiźmie"
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia w ramach umowy zlecenia na prowadzenie mediów społecznościowych
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna
Sposób aplikacji (w tym informacja o wymaganych dokumentach aplikacyjnych) / Apply Information

Prosimy o wysłanie CV na adres email: muku.kontakt@gmail.com

Liczba wakatów
2
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3