Przejdź do menu Przejdź do treści

Stażysta w Dziale Doradztwa Podatkowego

Pubikacja od
12.04.2024
Publikacja do
11.05.2024
Firma / Employer
GRUPA GUMUŁKA - KANCELARIA PRAWA FINANSOWEGO SP. Z O.O.

Jedna z wiodących firm na rynku świadczących usługi doradcze oraz outsourcingowe

Katowice
  • mile widziane praktyki/staże w kancelariach prawnych / podatkowych (podatki, prawo handlowe i gospodarcze) lub w administracji podatkowej,
  • sumienność
  • zaangażowanie
Zakres obowiązków / Job Description

Bieżące wsparcie dla doradcy podatkowego i radcy prawnego, w tym m.in. wyszukiwanie orzeczeń, interpretacji i piśmiennictwa; przygotowywanie projektów pism procesowych oraz opinii prawno-podatkowych, udział w tworzeniu dokumentacji cen transferowych oraz alertów podatkowych dla klientów Kancelarii

Oferujemy / Job Benefits

Odpłatny 3-miesięczny staż w doświadczonym zespole pracowników. Pracę stacjonarną.

Wynagrodzenie brutto / Salary
1500
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o praktykę absolwencką

aplikację proszę wysyłać na adres: anna.kurdziej@gumulka.pl

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3