Przejdź do menu Przejdź do treści

Stażysta w dziale Ochrony Środowiska (K/M)

Pubikacja od
19.02.2024
Publikacja do
31.12.2024
Firma / Employer
Amiblu Poland Sp. z o.o.

W Amiblu jesteśmy zdeterminowani, aby rozwiązać światowy kryzys wodny za pomocą nowoczesnych rurociągów, które przetrwają pokolenia. Działamy w 125 krajach na całym świecie, niezawodnie transportujemy wodę do i z domów, zakładów przemysłowych oraz każdego z nas.

Dąbrowa Górnicza
Link do strony z ofertą

www.amiblu.com/job/praktykant-dziale-ochrony-srodowiska/

Oczekujemy:

  • ukończonych studiów (lub ostatni rok studiów) inżynierskich, mile widziane z zakresu inżynierii środowiska;
  • proaktywnego nastawienia do wykonywanej pracy;
  • otwartości umysłu i kreatywności;
  • chęci zdobycia cennego doświadczenia.
Zakres obowiązków / Job Description

szukanie sposobów i możliwości recyclingu materiału GRP;

analiza proponowanych rozwiązań;

opracowanie dokumentacji na podstawie uzyskanych wyników.

Oferujemy / Job Benefits
  • staż zawodowy w międzynarodowej firmie z perspektywą nawiązania długofalowej współpracy;
  • elastyczność w zakresie godzin pracy oraz formy zatrudnienia, abyś mógł/mogła pogodzić go z zajęciami na uczelni;
  • wprowadzające szkolenia wewnętrzne oraz rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach dodatkowych;
  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu;
  • wynagrodzenie za staż.
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
30h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

rekrutacja.gdansk@amiblu.com

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3