28 maja br., w godz. 10:00-16:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się I Katowickie Sympozjum Kół Naukowych pt. "Przemiany Innowacyjne: Nowe Trendy Kształtujące Przyszłość" organizowane przez Koło Naukowe Zarządzania "Menedżer". Wydarzenie to możliwość dla studentów do zaprezentowania wyników swoich badań naukowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2024 r. Sympozjum zostało objęte jest Patronatem Honorowym JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. dr hab. inż. Celiny Olszak.

Głównym celem interdyscyplinarnego Sympozjum Kół Naukowych jest popularyzacja zainteresowań naukowych wśród studentów i członków kół naukowych oraz szersze spojrzenie na przemiany innowacyjne. Ponadto celem wydarzenia jest umożliwienie dotarcia członkom kół naukowych do szerszego grona odbiorców oraz promowanie ich prac badawczych w środowisku naukowym, dzięki proponowanej uczestnikom publikacji artykułów naukowych w czasopiśmie ARBE.

Program wydarzenia

• I część wydarzenia - Konferencja pt. "Przemiany Innowacyjne: Nowe Trendy Kształtujące Przyszłość";
  • II część wydarzenia - Wymiana doświadczeń - spotkanie z absolwentami kierunku Przedsiębiorczość i Finanse oraz byłymi członkami Koła Naukowego Zarządzania "Menedżer";
  • Wydarzenie towarzyszące: Integracja studencka ogranizowana przez Koło Naukowe Turystyki Akademii Górnośląskiej. W planach wspólne odkrywanie Katowickie legendy miejskie oraz tajemnic ulicy Mariackiej.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowe informacje można uzyskać w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.