Erasmus+ "Projekt mobilności w ramach programu Erasmus + KA107 2018/2019"

Projekt umożliwia studentom oraz pracownikom dydaktycznym i administracyjnym realizowanie mobilności z uczelniami z tzw. krajów partnerskich (obejmujących kraje spoza Unii Europejskiej i EOG)

Instytucja koordynująca: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Partnerzy projektu:  University of Agriculture in Tirana (Albania), Baku Business University (Azerbejdżan), University in Ibague (Kolumbia), University in Tolima (Kolumbia), Ain Shams University (Egipt), The British University in Egypt (Egipt), Caucasus University (Gruzja), The University of Georgia (Gruzja), Ryukoku University (Japonia), Pavlodar State University (Kazachstan), Karaganda State University (Kazachstan), Taraz State University (Kazachstan), Holy Spirit University of Kaslik (Liban), University of Montenegro (Czarnogóra), Universidad Nacional de Asuncion (Paragwaj), SaintPetersburg State Economic University (Rosja), South Ural State University (Rosja), Southern Federal University (Rosja), Research University Higher School of Economics (Rosja), National Taiwan University (Tajwan), Da-Yeh University (Tajwan), Alfred Nobel University (Ukraina), Kyiv National Economic University (Ukraina), Ternopil National Economic University (Ukraina), Banking University (Ukraina), Kharkiv Politechnical Institute (Ukraina)

Okres realizacji Wartość projektu Kierownik Projektu Jednostka prowadząca
01.06.2018 r. - 31.05.2021 r. 59 575,00 EUR Biuro Współpracy Międzynarodowej Biuro Współpracy Międzynarodowej
Źródło finansowania Program Erasmus+ (Akcja 1)
Numer wniosku/numer umowy o dofinansowanie: 2018-1-PL01-KA107-048733
Data podpisania umowy o dofinansowanie: 20-08-2018