Forum Dyrektorów Szkół Partnerskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Forum Dyrektorów Szkół Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach to nowoczesne przedsięwzięcie adresowane do dyrektorów szkół ponadpodstawowych, które przystąpiły do Programu Rozwoju Edukacji UE Katowice. Forum na celu wyposażenie dyrektorów w innowacyjną wiedzę z zakresu prawa, finansów, cyfrowego marketingu oraz przywództwa, która gotowa będzie do wykorzystania w praktyce zarządczej sektora edukacyjnego. Forum to również okazja do wymiany poglądów, networkingu oraz wzajemnego wsparcia w pracy dyrektora podczas cyklicznych zjazdów (dwa razy w roku szkolnym - raz jesienią oraz raz wiosną). 

Członkowie skupieni w ramach Forum Dyrektorów Szkół Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach otrzymują pakiet dedykowanych, certyfikowanych szkoleń oraz zniżki na studia podyplomowe z oferty UE Katowice. Więcej w sekcjach: szkolenia oraz studia podyplomowe.

 • pakiet szkoleń oraz warsztatów

 • możliwość przygotowania specjalnej oferty szkoleniowej na zamówienie dla szkoły

 • zniżki na studia podyplomowe dla dyrektorów oraz nauczycieli 

 • networking - nawiązywanie kontaktów pomiędzy dyrektorami śląskich szkół zrzeszonych w Programie Rozwoju Edukacji UE Katowice

Szkolenia dla dyrektorów zrzeszonych w forum przygotowane są w oparciu o potrzeby sektora edukacyjnego. Nasi eksperci w wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym i praktycznym są specjalistami z zakresu prawa, finansów, cyfrowego marketingu, przywództwa, budowania strategii promocji i zarządzania. 

Tematy szkoleń będą dostępne przed kolejnym zjazdem Forum Dyrektorów Szkół Uniwersytetu Ekonomicznego. 

Każdy członek Forum Dyrektorów Szkół Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach otrzymuje zniżkę (ile procent) na studia podyplomowe. Lista aktualnych kierunków znajduje się tutaj.

Szczególnie polecamy:

 • Akademia Menedżera

 • Akademia Zwinnego Lidera

 • Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej

 • Bezpieczeństwo i ochrona cyberprzestrzeni 

 • Marketing i Public Relations

 • Profesjonalne zarządzanie organizacją i zespołem 

 • Zarządzanie projektem 

Szczegółowe informacje na temat studiów podyplomowych znajdą Państwo na stronie: 

Aby przystąpić do forum należy być dyrektorem liceum lub technikum, które zrzeszone jest w ramach Programu Rozwoju Edukacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach lub zadeklarować gotowość do dołączenia szkoły do projektu i podpisania umowy partnerskiej. 

Członkostwo w Forum Dyrektorów Szkół Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jest bezpłatne. 

Poniżej znajduje się formularz, poprzez który można zapisać się do Forum Dyrektorów Szkół Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Imię i nazwisko dyrektora

kontakt do dyrektora

e-mail dyrektora

szkoła, 

adres

telefon szkoły

adres e-mail szkoły

zakres interesujących tematów szkoleń dla dyrektorów

czy jesteś zainteresowany/a dodatkowymi inicjatywami

szkolenie integracyjne dyrektorów szkół zrzeszonych w forum

zjazdy dyrektorów - wymiana doświadczeń, idei, myśli

Na wszystkie pytania dotyczące forum, w tym modelu zrzeszenia, szkoleń, dodatkowych inicjatyw i bieżących wydarzeń odpowie 

Konrad Bilski, koordynator Forum Dyrektorów Szkół Partnerskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. konrad.bilski@ue.katowice.pl