Zaproszenie do udziału w IV Sympozjum BPM

W imieniu Katedry Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Rady Programowej Sympozjum Business Process Management - Sympozjum BPM - pragniemy zaprosić do zgłaszania udziału w IV edycji ogólnopolskiego Sympozjum BPM, które odbędzie się 19 kwietnia 2024 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Celem Sympozjum jest rozwijanie tematyki Business Process Management (BPM) na podstawie badań naukowych oraz realizacji projektów opartych na zastosowaniu różnych metod i narzędzi, głównie opartych na technologiach ICT i sztucznej inteligencji, w zarządzaniu procesami w organizacjach.

Tematem IV Sympozjum BPM będzie automatyzacja procesów biznesowych i sztuczna inteligencja w dobie wyzwań gospodarki.

Tegoroczne Sympozjum BPM będzie okazją do wysłuchania prezentacji ekspertów oraz wzięcia udziału w wykładach i dyskusjach, a także warsztatach stacjonarnie w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://www.ue.katowice.pl/eventy/iv-sympozjum-bpm-2024/o-sympozjum.html