Przejdź do menu Przejdź do treści

Zaproszenie na IV Sympozjum BPM na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w 2024 r.

Katedra Informatyki Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza na IV Sympozjum Business Process Management (BPM), które odbędzie się 19 kwietnia 2024 r. w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Tematem IV Sympozjum BPM będzie automatyzacja procesów biznesowych i sztuczna inteligencja w dobie wyzwań gospodarki.

Sympozjum Business Process Management organizowane jest we współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i BPM Competence Center, Związkiem Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita, Akademią Górniczo-Hutniczą oraz Instytutem Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk.

Poprzednie edycje Sympozjum odbyły się na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (I Sympozjum BPM - 17 listopada 2022), na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie (II Sympozjum BPM - 21 kwietnia 2023) i w Sopocie (III Sympozjum BPM - 23 października 2023).

Celem Sympozjum jest rozwijanie tematyki BPM (Business Proces Management) na podstawie badań teoretycznych i praktycznych. Jest ono skierowane do badaczy, dydaktyków, praktyków i entuzjastów tematyki BPM, a także ma na celu wymianę doświadczeń oraz przekazanie informacji o ważnych wydarzeniach BPM w Polsce i na świecie.

Podczas IV Sympozjum BPM w Katowicach odbędą się prezentacje zaproszonych gości, wykłady ekspertów BPM, a także warsztaty poświęcone wykorzystaniu narzędzi informatycznych do modelowania procesów biznesowych.

Wydarzenie odbywa się w ramach Tygodnia Nowych Technologii w Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Opłata rejestracyjna IV Sympozjum BPM wynosi 150 zł (wczesna rejestracja do 31.12.2023) i 200 zł (rejestracja po 31.12.2023 r).

Informacje o poprzednich edycjach Sympozjum BPM:

I Sympozjum BPM

II Sympozjum BPM

III Sympozjum BPM

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca