Przejdź do menu Przejdź do treści

Dlaczego członkostwo w ACCA nada rozpędu Twojej karierze zawodowej?

  • Członkowie ACCA to międzynarodowa grupa niekwestionowanych ekspertów w dziedzinie finansów, księgowości oraz zarządzania. Stowarzyszenie ACCA gwarantuje, że zrzeszeni w nim specjaliści to osoby, które reprezentują sobą najwyższe standardy wykształcenia, nabytych kwalifikacji, umiejętności zawodowych oraz etyki biznesowej.
  • Co piąty członek ACCA zajmuje najwyższe stanowiska zarządcze (CEO, CFO, Dyrektor Finansowy) w firmach na całym świecie. Członkowie ACCA w sposób kompetentny i pewny podejmują najważniejsze decyzje biznesowe, do czego przygotowała ich zarówno merytorycznie, jak i praktycznie kwalifikacja ACCA.
  • To wyjątkowa społeczność networkingowa ponad 200.000 osób na całym świecie stale wymieniających się wiedzą i doświadczeniem. Społeczność dla której ciągły rozwój swój i otoczenia są ważne, która śledzi światowe trendy w binesie oraz finansach i jest przygotowana na nadchodzące zmiany.
  • Mediana miesięcznych zarobków członków ACCA to 19.500 zł brutto - według najnowszego badania Goldman Recruitment Salary Survey z 2017 r.

Członkostwo w ACCA jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Studiuj na Akredytowanym Programie ACCA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i sięgaj po więcej!

Dalsza droga do uzyskania kwalifikacji ACCA

Po uzyskaniu ACCA Advanced Diploma in Accounting and Business:

  1. zdajesz wymagane w kwalifikacji ACCA egzaminy: brakujące z poziomu Fundamentals oraz 4 z poziomu Strategic Professional:
  2. zaliczasz szkolenie online Ethics and Professional Skills Module;
  3. potwierdzasz posiadanie min. trzyletniego doświadczenia zawodowego w finansach. Więcej informacji uzyskasz na stronie: http://www.accapolska.pl/Kwalifikacja-ACCA/Doswiadczenie-i-kompetencje
  4. zostajesz członkiem ACCA J

Zobacz video  z Uroczystej Gali powitania nowych członków w organizacji ACCA.

Poznaj naszych członków i ich drogę do ACCA: http://www.accapolska.pl/Czlonkowie-ACCA/Moja-droga-do-ACCA

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3