Przejdź do menu Przejdź do treści

Materiały multimedialne

Prezentacje

W celu zachowania spójnego i profesjonalnego wizerunku Uniwersytetu wymagane jest stosowanie przygotowanych wzorów prezentacji we wszystkich materiałach prezentowanych na Uczelni i podczas wyjazdów służbowych.

Ulotki

Materiały filmowe

W związku z tym, że wideo postrzegane jest jako jedna z najlepszych form przekazu treści i promocji w Internecie, zachęcamy do wykorzystywania w tym celu naszych filmów. Wszystkie materiały dostępne są na uczelnianym kanale YouTube: www.ue.katowice.pl/youtube

Istnieje możliwość transmisji online organizowanych wydarzeń/konferencji w budynku CNTI. W tej sprawie konieczny jest kontakt z Centrum Informatycznym cnti.konf@uekat.pl

Aby zamieścić film na uczelnianym kanale YouTube, a także osadzić go w treści aktualności powinien spełniać poniższe warunki:

  • jego rozdzielczość powinna być dobrej jakości (min. 720p),
  • nie może zawierać treści nielegalnych, niecenzuralnych oraz obraźliwych.

W celu opublikowania materiałów filmowych prosimy o kontakt z Działem Komunikacji przez e-mail: info@ue.katowice.pl lub tel. +48 32257-7120).

Szczegółowe warunki zamieszczania treści w serwisie YouTube zawiera punkt 7 Warunków korzystania z serwisu.

Zdjęcia

Do każdej informacji zamieszczonej w serwisie Uczelni możliwe jest dołączenie zdjęć, wykonanych zgodnie z wymogami:

  • bezpośredni związek z opisywanym tematem,
  • odpowiednia rozdzielczość (nie mniej niż 1920x1080 px),
  • cechowanie dobrą ekspozycją.

Ostateczna decyzja o tym, czy zdjęcie jest odpowiednie do zamieszczenia w serwisie należy do redaktora serwisu.

Galeria zdjęć

Jeżeli opisywane jest wydarzenie posiadające więcej, niż jedno zdjęcie możliwe jest stworzenie galerii zdjęć, która pojawi się wśród albumów na stronie www.ue.katowice.pl/media/galeria-zdjec Zdjęcia powinny spełniać wszystkie warunki przedstawione powyżej. Maksymalna ilość zdjęć wynosi 10.

Wykorzystywanie zdjęć uczelnianych

Dział Komunikacji dysponuje bazą zdjęć uczelnianych. Zachęcamy do ich wykorzystywania. Większość z nich jest dostępna w galerii. W celu pozyskania zdjęć prosimy o kontakt z Działem (e-mail: info@ue.katowice.pl lub tel. +48 32257-7120).

Usługi fotograficzne

Dział Komunikacji nie świadczy usług fotograficznych i filmowych. Stale współpracujemy z fotografami i filmowcami. W razie potrzeby zamówienia takiej usługi prosimy o kontakt z Działem (e-mail: info@ue.katowice.pl lub tel. +48 32257-7120).

BHP podczas sesji fotograficznej lub nagraniowej

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3