Przejdź do menu Przejdź do treści

600 wydanie newslettera!

W styczniu 2009 roku ukazało się pierwsze wydanie Elektronicznego Biuletynu Uczelnianego - newslettera. Od tego czasu, z reguły raz w tygodniu, dociera on do skrzynek e-mailowych całej społeczności akademickiej studentów, doktorantów i pracowników Uczelni, a także do dziennikarzy. 

Newsletter przedstawia najważniejsze bieżące wydarzenia z życia Uczelni, osiągnięcia członków społeczności akademickiej, artykuły z obszaru nauki i biznesu, a także informacje dla kandydatów i studentów. EBU wydawany i dystrybuowany jest przez Dział Komunikacji Centrum Marketingu. Redaktorem wydania od blisko 11 lat jest dr Agnieszka Put, kierownik Działu Komunikacji. 

8 września 2023 r. ukazało się 600. wydanie EBU. Z okazji jubileuszowego numeru Biuletynu, mając na uwadze zwiększenie dostępności cyfrowej newslettera poprzez uwzględnienie szczególnych potrzeb naszych Czytelników, rozpoczęte zostały intensywne prace związane m.in. z odświeżeniem szaty graficznej Elektronicznego Biuletynu Uczelnianego. Szczegółowe informacje już wkrótce!

Wszystkim Czytelnikom serdecznie dziękujemy za lekturę i zachęcamy do przekazywania artykułów na adres: info@ue.katowice.pl

Dołącz do nas

Nasi partnerzy