Blisko – Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Pracodawco,

w ramach projektu „Blisko – Międzynarodowo - Przez całe życie” zapraszamy do wzięcia udziału w płatnych stażach naszych studentów I roku studiów II stopnia na kierunku Ekonomii, Logistyki w biznesie, Finansów Menedżerskich, Analityki gospodarczej albo Finansów i Rachunkowości.

Staż trwa 120 godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), a stażyście przysługuje stypendium w wysokości maksymalnej 2.220 zł brutto wraz z obciążeniami cywilnoprawnymi pokrywane z projektu.

Jeśli jesteś zainteresowany:

Krok 1

Wypełnij formularz na stronie z informacjami dotyczącymi branży, działu, możliwych terminach stażu, danych kontaktowych opiekuna stażysty.

Krok 2

Informacje te zostaną udostępnione studentom w zakładce BAZA FIRM

Krok 3

Czekaj na kontakt studenta zainteresowanego stażem