Kariera w Finansach i Bankowości 2023/2024

Wydawany cyklicznie przewodnik “Kariera w Finansach i Bankowości” został stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chętnie chcieliby rozwinąć swoje kompetencje w dziedzinie finansów i bankowości oraz poszerzać wiedzę we wskazanym zakresie.

Tematem głównym wydania na rok 2023/2024 jest sztuczna inteligencja i inne rewolucje.

W tym wydaniu znajdziecie takie tematy jak:

• Potencjał AI. Generatywna sztuczna inteligencja
  • Potęga danych. Rola big data w finansach
  • Automatyzacja na rynku pracy. Kto straci pracę, a kto zyska?
  • Człowiek w świecie BANI. Jak odnieść sukces w stale zmieniającej się rzeczywistości?
  • Neuroróżnorodność a biznes.

Ponad to inspirujące rozmowy z osobami, które pracują w branży finansowej. Bohaterowie cyklu zdradzają m.in. od czego zaczęła się ich kariera i jak przebiegała. Dzielą się też cennymi radami z czytelnikami, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w branży.

Publikację w tradycyjnej formie można pobrać bezpłatnie w biurze Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami znajdującym w budynku L, pok. 4

Publikacja dostępna jest również w wersji elektronicznej na stronie:

www.karierawfinansach.pl/nowy-przewodnik

Zapraszamy do lektury.