Przejdź do menu Przejdź do treści

Badania i rozwój

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na bieżąco współpracuje w różnych obszarach już z ponad 400 firmami oraz innymi instytucjami. Są to zarówno duże przedsięwzięcia pomiędzy korporacjami o zasięgu światowym a kolegiami Uczelni, jak również niewielkie, konkretne inicjatywy na linii naukowiec - małe przedsiębiorstwo.

Potencjał Uczelni

Pracownicy Uczelni aktywnie uczestniczą w życiu gospodarczym – realizują prace badawcze, doradzają firmom oraz instytucjom sektora publicznego – dzięki czemu kadra Uniwersytetu ma nieustanny kontakt z teoretycznymi i praktycznymi zagadnieniami nowoczesnej gospodarki.

Korzyści współpracy

Nawiązanie współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach to dostęp do wiedzy bazującej na najnowszych badaniach naukowych i pracach badawczo-rozwojowych. Dzięki temu firmy i instytucje zwiększają swoje szanse na rynku i efektywność podejmowanych działań.

Nawiązanie współpracy

Zachęcamy do nawiązywania z nami współpracy. Można to zrobić na trzy sposoby:

  • poprzez kontakt z wyspecjalizowaną jednostką jaką jest Centrum Badań i Rozwoju, posiadającą bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia badań i realizacji prac eksperckich dla podmiotów gospodarczych,
  • poprzez bezpośredni kontakt z naukowcami, których profile wraz z opisem specjalności badawczej oraz doświadczenia znajdują się na naszym portalu projektów,
  • poprzez kontakt z pracownikami Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w nawiązaniu współpracy.
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca