Kontakt

Dziekan Wydziału, Kierownik studiów: Business Accounting - CIMA certification

dr hab. Andrzej Piosik, prof. UE

ul. Bogucicka 3
40-226 Katowice

Koordynator CIMA

dr Aleksandra Ferens

Bogucicka 3, room 410A
40-287 Katowice

Konsultacje

 

 

Photo of Iwona  Franczak

Koordynator uczelniany projektu UE&CIMA CBA

Iwona Franczak

ul. Bogucicka 3
40-287 Katowice

 

Koordynator uczelniany projektu UE&CIMA DMA

Ewelina Papaj-Wlisłocka

ul. Bogucicka 3
40-287 Katowice

 

Koordynator uczelniany projektu UE&CIMA

Bartłomiej Lisicki

ul. Bogucicka 3
40-287 Katowice

 

Ambasador CIMA

Julia Dzida


Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach od 2018 roku. Po ukończeniu studiów licencjackich na kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalności Finance and Accounting for Business zdecydowałam się kontynuować naukę na studiach II stopnia na tym samym kierunku, ścieżce ACCA. Uważam, że studia to czas, w którym powinniśmy zadbać o swój rozwój nie tylko poprzez udział w regularnych zajęciach na uczelni, ale także w dodatkowych aktywnościach. Właśnie dlatego uczęszczam na kursy językowe, a także doskonalę znajomość zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnyjnego.

Ponadto, podczas studiów I stopnia wzięłam udział w Programie CIMA na Uczelni, który znacznie ułatwił mi uzyskanie CIMA Certificate in Business Accounting. Teraz pragnę kontynuować swoją przygodę z CIMA i uzyskać CIMA Diploma in Management Accounting. Dzięki swoim doświadczeniom, wiem jakie pytania nurtują nowych uczestników Programu, przed jakimi wyzwaniami są stawiani. Znam klucz do sukcesu w przygotowaniach do egzaminów. Zostałam ambasadorem, by móc szerzyć wiedzę o Programie i o korzyściach jakie ze sobą niesie, a także by wspierać w drodze do uzyskania certyfikatu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zachęcam Cię do kontaktu ze mną, postaram się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Nie bój się zaczepić mnie na Uczelni, napisać na LinkedIn, Messenger czy wysłać maila – po to tu jestem!

Ambasador CIMA

Paulina Pańszczyk


Jestem studentką trzeciego roku Finansów i Rachunkowości o specjalności Rachunkowość i Rewizja Finansowa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W trakcie studiów poświęcam dużo uwagi na pozyskiwaniu dodatkowej wiedzy oraz certyfikatów. Swoją przyszłość widzę za granicą, dlatego rozpoczęłam kwalifikację CIMA, która rozpoznawana jest na całym świecie.

Zdecydowałam zostać się Ambasadorem CIMA, aby móc wspierać nowych studentów CIMA radą opartą doświadczeniem oraz rozwijać się pod okiem specjalistów.