Przejdź do menu Przejdź do treści

Współpraca w zakresie praktyk studenckich

Większość studentów Uniwersytetu ma obowiązek odbywania praktyk studenckich (szczegóły: informacje nt. praktyk studenckich). Aby ułatwić im pozyskanie odpowiedniej oferty pozyskujemy i udostępniamy oferty rekrutacyjne.

Zapraszamy Państwa do:

Podejmując stałą współpracę w zakresie praktyk - w oparciu o dedykowaną umowę - uzyskują Państwo status oficjalnego Partnera Uniwersytetu, a tym samym możliwość umieszczenia wizytówki Państwa firmy/instytucji na stronie Uniwersytetu oraz dodatkowej promocji oferty praktyk na portalach społecznościowych prowadzonych przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami - na fanpage’u "Twoja Kariera - UE Katowice" (@TwojaKarieraUE): www.facebook.com/TwojaKarieraUE - oraz w newsletterze adresowanym do studentów. Poza tym Państwa oferta praktyk jest dodatkowo eksponowana w “Bazie stałych ofert praktyk” adresowanej do studentów.  

Praktyka obowiązkowa jest bezpośrednio powiązana z programem studiów dla poszczególnych kierunków studiów. Praktyka to dla studentów szansa na wykazanie się zdobytą wiedzą w procesie kształcenia. 

Organizacja praktyk to dla podmiotu kolejna szansa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy/instytucji wśród społeczności akademickiej, a także sposobność  poznania potencjalnych pracowników. 

Więcej informacji: www.ue.katowice.pl/jednostki/centrum-karier-i-wspolpracy-z-absolwentami/wspolpraca-w-zakresie-praktyk-studenckich/o-programie.html 

Kontakt: Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami: ckwa@ue.katowice.pl 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3