Przejdź do menu Przejdź do treści

Bezpłatne publikacje

Kariera w Finansach i Bankowości 2023/2024

Wydawany cyklicznie przewodnik “Kariera w Finansach i Bankowości” został stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chętnie chcieliby rozwinąć swoje kompetencje w dziedzinie finansów i bankowości oraz poszerzać wiedzę we wskazanym zakresie.

Fundusze dla Biznesu - poradnik przedsiębiorcy

Wydawany cyklicznie na zlecenie Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości poradnik przedsiębiorcy przybliża czytelnikowi wiedzę w dziedzinie biznesu, funduszy i technologii. W najnowszym numerze poradnika prezentowanych jest 5 firm z zakresu: Medycyny, B+R, Nowoczesnych technologii, Innowator oraz Ambasador na rynkach zagranicznych.  

Kariera w Finansach i Bankowości 2022/2023

Wydawany cyklicznie przewodnik “Kariera w Finansach i Bankowości” został stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chętnie chcieliby rozwinąć swoje kompetencje w dziedzinie finansów i bankowości oraz poszerzać wiedzę we wskazanym zakresie.

Kariera w finansach i bankowości 2020/2021

Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości" został stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcieliby związać swoją przyszłość zawodową z sektorem finansowym.

 

Poradnik Pracodawcy 2020/2021

Poradnik kierowany jest szczególnie do młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy. Przedstawia profile pracodawców z różnych dziedzin. 

C&A - Jak znaleźć pracę – praktyczne wskazówki w pigułce

Marka C&A stworzyła poradnik, w którym można znaleźć pomocne informacje mające na celu pomóc w znalezieniu pracy. Znajdziecie w nim przydatne informacje, które pomogą Wam między innymi napisać poprawnie list motywacyjny czy w jaki sposób dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Dowiecie się także czym jest Assessment center - jak przebiega i jak się do niego przygotować.

Kariera w finansach i bankowości 2019/2020

Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości" został stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcieliby związać swoją przyszłość zawodową z sektorem finansowym. Wydawany na początku roku akademickiego trafia w ręce młodych ludzi, którzy poszukują pracy w obszarze BPO/SSC, usług finansowych i doradczych, bankowości oraz w ubezpieczeniach.

Poradnik praca.pl

Szóste wydanie poradnika, w którym opisana jest metamorfoza naszego świata. Poprzez ewoluowanie technologii oraz wszystkiego co nas otacza powstają nowe zawody i możliwości pracy. Oczekiwania dotyczące pracy i kariery zmieniają się.

Poradnik Pracodawcy 2019/2020

Przewodnik kierowany do studentów i absolwentów, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i chcą poznać kulisy pracy różnych firm, chcących zatrudnić młode osoby.

SEMESTR magazyn studentów

SEMESTR zaktualizował 3 najnowsze e-Wydania HR i EDU

aHEAD magazyn studencki 5/2019

To pierwsze w tym roku wydanie magazynu aHEAD, adresowanego do ambitnych i kreatywnych młodych ludzi, którzy widzą dla siebie szansę pracy w branży audytorskiej i doradczej. 

Step Ahead

Step Ahead to magazyn pisany jest z myślą o młodych i zaangażowanych w swój rozwój studentkach, które rozpoczynają karierę zawodową. W magazynie znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące planowania kariery i rozwoju osobistego, prezentacje sylwetek ekspertek KPMG, które dzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Współautorkami tekstów są koordynatorki Klubu Step Ahead, które możesz spotkań na uczelniach w całej Polsce. 

Poradnik PRACODAWCY 2018/2019

Przewodnik „Pracodawcy” do bezpłatny przewodnik dla studentów i absolwentów z którego dowiesz się m.in.: jak poradzić sobie z testami rekrutacyjnymi? jak prawidłowo napisać list motywacyjny? co to jest biznesowy savoir vivre? Dzięki niemu zajrzysz również za kulisy ponad 230 organizacji.

Poradnik praca.pl

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.

Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?

Twoja kariera

Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie szukać pracy? Zastanawiasz się, jak rozmawiać z rekruterem przez telefon? Chciałbyś poznać 6 narzędzi, które ułatwią Ci pracę? Zajrzyj do nowej edycji magazynu Twoja Kariera i dowiedz się, jak skutecznie szukać pracy oraz jak zaplanować dalszy rozwój zawodowy. 

Kariera w Finansach i Bankowości 2017/18

Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości" został stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcieliby związać swoją przyszłość zawodową z sektorem finansowym. Wydawany na początku roku akademickiego trafia w ręce młodych ludzi, którzy poszukują pracy w obszarze BPO/SSC, usług finansowych i doradczych, bankowości oraz w ubezpieczeniach. Tematem przewodnim aktualnego wydania jest przyszłość świata finansów.

Pracodawcy 2017/2018

Przewodniku "Pracodawcy 2017/2018" to ponad 200-stronicowy magazyn, w którym znajdą Państwo profile ponad 220 firm oraz artykuły poradnikowe dotyczące rynku pracy.   

Step Ahead - Magazyn Klubu Kobiet KPMG for Ladies

Step Ahead - Magazyn Klubu Kobiet KPMG for Ladies to ponad 40-stronicowa publikacja. Autorkami tekstów są Wasze rówieśniczki, które najlepiej wiedzą, jakie tematy są bliskie współczesnym studentkom. Razem tworzymy przestrzeń do wymiany myśli i doświadczeń między pokoleniami i różnymi szczeblami zawodowymi. 

Twoja Kariera 2017

Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie szukać pracy? Zastanawiasz się, jak napisać CV? Chciałbyś odbywać rozmowy rekrutacyjne bez stresu? Zapoznaj się z magazynem Twoja Kariera i dowiedz się, jak skutecznie szukać pracy oraz jak zaplanować dalszy rozwój zawodowy.

aHEAD magazyn studencki

Zapraszam do lektury kolejnego wydania magazynu „aHead” – kwartalnika dla studentów, przybliżającego specyfikę pracy w branży audytorsko-doradczej. 

Pracodawcy 2016/2017

Przewodniku "Pracodawcy 2016/2017" to blisko 200-stronicowy magazyn, w którym znajdą Państwo profile ponad 170 firm oraz artykuły poradnikowe dotyczące rynku pracy.   

Kariera w Finansach i Bankowości 2016/17

Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości" to publikacja stworzona z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcieliby związać swoją przyszłość zawodową z sektorem finansowym.   

Magazyn SEMESTR

Największy ogólnopolski magazyn studentów.

Twoja Kariera 2016

Poradnik "Twoja Kariera 2016" to publikacja zawierająca teksty publikowane w 2015 i 2016 roku w poniedziałkowym dodatku do "Gazety Wyborczej" i w serwisie GazetaPraca.pl oraz inne teksty dziennikarzy AGORA SA.  

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3