Studia niestacjonarne

Poznaj ofertę niestacjonarnych studiów pierwszego i drugiego stopnia. Studia pierwszego stopnia na UE Katowice prowadzone w Filii w Rybniku trwają 6 semestrów. Kończąc wybrany kierunek uzyskujesz tytuł licencjata.Studia drugiego stopnia - 4 semestry i uzyskujesz tytuł magistra.

Studiowanie i praca mogą tworzyć idealny duet - a to za sprawą studiów niestacjonarnych. Studia niestacjonarne są płatne, cena studiów I stopnia to 2300 zł za semestr, studiów II stopnia - 2600 zł za semestr.

Weekendowe spotkania pozwolą na pełnoetatową pracę, a dogodne terminy zjazdów na owocną naukę. Już teraz wybierz swój wymarzony kierunek i studiuj w Rybniku!

Studia na kierunku Finanse i rachunkowość o profilu praktycznym, realizowane są przy udziale praktyków gospodarczych regionu. Studenci odbywają praktyki zawodowe w wymiarze 3 miesięcy, częściowo w trakcie ostatniego semestru studiów. W programie kształcenia dominują zajęcia ćwiczeniowe i warsztatowe. Znaczna ich część wymaga użycia technik i narzędzi informatycznych.

[więcej informacji na temat kierunku]

Specjalności na kierunku Finanse i rachunkowość:

Kierunek o profilu praktycznym

Kierunek studiów Finanse i Ekonomia Biznesu jest kierunkiem o profilu praktycznym. Dostarcza studentom pogłębionej wiedzy z zakresu ekonomicznych uwarunkowań współczesnego biznesu, akcentując w sposób szczególny ich aspekty finansowe. Kierunek adresowany jest przede wszystkim do absolwentów studiów ekonomicznych pierwszego stopnia, jednak również absolwenci innych kierunków znajdą tu całościowy, pogłębiony obraz współczesnego biznesu ukierunkowany na zagadnienia finansowo – ekonomiczne ze szczególnym uwzględnieniem elementów prawa, zarządzania i nowoczesnych technologii.   

[więcej informacji na temat kierunku]

Kierunek prowadzony bez specjalności.

Kierunek o profilu praktycznym