Przejdź do menu Przejdź do treści

Studia niestacjonarne

Poznaj ofertę niestacjonarnychstudiów pierwszego i drugiego stopnia. Studia pierwszego stopnia na UE Katowice prowadzone w Filii w Rybniku trwają 6 semestrów. Kończąc wybrany kierunek uzyskujesz tytuł licencjata.Studia drugiego stopnia - 4 semestry i uzyskujesz tytuł magistra.

Studiowanie i praca mogą tworzyć idealny duet - a to za sprawą studiów niestacjonarnych. Studia niestacjonarne są płatne, cena studiów I stopnia w roku akad. 2022/2023 to 2300 zł za semestr, studiów II stopnia - 2600 zł za semestr, natomiast w roku akademickim 2023/2024 to 2900 zł za studia I stopnia i 3200 zł za studia II stopnia.

Weekendowe spotkania pozwolą na pełnoetatową pracę, a dogodne terminy zjazdów na owocną naukę. Już teraz wybierz swój wymarzony kierunek i studiuj w Rybniku!

Studia I stopnia - Finanse i Rachunkowość (profil praktyczny)

Studia na kierunku Finanse i rachunkowość o profilu praktycznym, realizowane są przy udziale praktyków gospodarczych regionu. Studenci odbywają praktyki zawodowe w wymiarze 3 miesięcy, częściowo w trakcie ostatniego semestru studiów. W programie kształcenia dominują zajęcia ćwiczeniowe i warsztatowe. Znaczna ich część wymaga użycia technik i narzędzi informatycznych.

[więcej informacji na temat kierunku]

Specjalności na kierunku Finanse i rachunkowość:

Kierunek o profilu praktycznym

Studia II stopnia - Finanse i Ekonomia Biznesu (profil praktyczny)

Kierunek studiów Finanse i Ekonomia Biznesu jest kierunkiem o profilu praktycznym. Dostarcza studentom pogłębionej wiedzy z zakresu ekonomicznych uwarunkowań współczesnego biznesu, akcentując w sposób szczególny ich aspekty finansowe. Kierunek adresowany jest przede wszystkim do absolwentów studiów ekonomicznych pierwszego stopnia, jednak również absolwenci innych kierunków znajdą tu całościowy, pogłębiony obraz współczesnego biznesu ukierunkowany na zagadnienia finansowo – ekonomiczne ze szczególnym uwzględnieniem elementów prawa, zarządzania i nowoczesnych technologii.   

[więcej informacji na temat kierunku]

Kierunek prowadzony bez specjalności.

Kierunek o profilu praktycznym

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3