Przejdź do menu Przejdź do treści

Generator stopki (sygnatury e-mail)

Aby wygenerować sygnaturę e-mail proszę wypełnić poniższy formularz (generator). Sygnatura wygeneruje się automatycznie. Należy ją zaznaczyć, skopiować i wkleić w ustawieniach programu/klienta pocztowego. Użytkownicy poczty RoundCube oraz Mozilla Thunderbird kopiują odpowiednio treść z pól dedykowanych dla tych programów pocztowych. Pozostali użytkownicy kopiują kod z pierwszego pola o nazwie "Sygnatura e-mail".

Stopka e-mail generowana jest automatycznie w dwóch językach - polskim i angielskim. Podczas prowadzenia korespondencji wyłącznie w języku polskim lub angielskim istnieje możliwość skasowania zbędnej części stopki każdorazowo podczas pisania maila lub w ustawieniach skrzynki pocztowej w zależnościod języka prowadzonej korespondencji. Nadawca zobowiązany jest jednak do dołączania wersji stopki w j. polskim w przypadku prowadzenia korespondencji krajowej, a także wersji stopki w j. angielskim w korespondencji zagranicznej. 

Uwaga pracownicy zatrudnieni na stanowisku profesora UE w Katowicach powinni stosować zapis:

  • PL: dr hab Anna Kowalska, prof. UE
  • EN: prof. Anna Kowalska, Ph.D.

Dodatkowe informacje nieuwzględnione w polach generatora można dopisać za pomocą Pola opcjonalnego lub też samodzielnie w programie pocztowym

* oznacza pole obowiązkowe, należy je wypełnić

Proszę uzupełnić poniższy formularz:Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca