Wybitni naukowcy i doświadczeni praktycy

Studia podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach to programy tworzone przez wybitnych naukowców akademickich oraz bogatych w doświadczenie praktyków z wielu obszarów biznesu.  

Chcesz rozwijać i zdobyć nowe kompetencje? Wybierz kierunek i zostań słuchaczem jednej z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce! 

Oferta dostosowana do zapotrzebowania na rynku pracy

Nasza oferta to odpowiedź na dynamiczne zmiany i zapotrzebowanie rynku pracy. Znajdziesz u nas kierunki z zakresu: finansów i ekonomii, zarządzania i psychologii biznesu, informatyki i cyberbezpieczeństwa, aktywnej sprzedaży, marketingu oraz rozwoju osobistego. Jesteśmy uczelnią międzynarodową, dlatego swoje umiejętności możesz kształcić również na kierunkach w języku angielskim.

Jeśli jesteś absolwentem studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich i chcesz się dalej rozwijać to nasza oferta jest dla Ciebie. 

Podniesienie kwalifikacji i awans zawodowy

Studia podyplomowe to milowy krok, dzięki któremu podniesiesz swoje kwalifikacje, zdobędziesz awans zawodowy, otrzymasz lepszą pracę oraz usprawnisz prowadzenie swojego, dobrze prosperującego biznesu. To również najlepsza okazja, aby nawiązać nowe kontakty z przedstawicielami Twojej lub innej branży. Stale rozwijająca się sieć kontaktów to jedna z najcenniejszych wartości w biznesie. 

Wybierz prestiżową uczelnię publiczną, która swoim wieloletnim doświadczeniem oraz liczbą zadowolonych absolwentów udowadnia swój wysoki poziom kształcenia. Dzięki profesjonalnej kadrze ekspertów, trenerów, praktyków oraz wykładowców z Polski i zagranicy zawsze otrzymasz najbardziej aktualną i rzetelną wiedzę.

Rejestracja na studia