Rekrutacja na studia podyplomowe także w sobotę

12 października od 10:00 do 14:00 możesz dostarczyć dokumenty do Działu Rekrutacji w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w pok. 2/18. Podania nie muszą być składane osobiście przez kandydatów na studia, nie potrzebujesz również upoważnienia. UWAGA: Podanie oraz dyplom ukończenia studiów muszą być podpisane osobiście przez kandydata.

Serdecznie zapraszamy!

Trwa dodatkowa rekrutacja na studia podyplomowe w semestrze zimowym 2019/2020

Możliwość rejestracji w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów potrwa do 14 października, natomiast dokumenty można dostarczyć do 15 października do Działu Rekrutacji w pokoju 2/18 w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych przy ul. Bogucickiej 5 w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą kierunków, na które nabór został przedłużony.

Rejestracja na studia

Oferta studiów podyplomowych adresowana jest do absolwentów studiów licencjackich/inżynierskich oraz magisterskich wszystkich kierunków szkół wyższych.

Studia na UE Katowice pozwalają podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności między innymi: inżynierom, informatykom, biznesmenom, kadrze zarządzającej organizacjami prywatnymi i publicznymi, finansistom, psychologom, a także młodym absolwentom.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w kształceniu słuchaczy na studiach podyplomowych.  Wysoki poziom kształcenia zapewnia starannie dobrana, posiadająca bogate doświadczenia kadra ponad 250 wykładowców i trenerów. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz partnerskich uczelni wyższych. Do współpracy zapraszamy również polskich i zagranicznych praktyków, specjalistów oraz ekspertów w wielu dziedzinach życia gospodarczego.

Mając na uwadze potrzeby naszych słuchaczy oferujemy korzystne formy opłat:

Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.