Rekrutacja na semestr letni została uruchomiona!

Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe, które rozpoczną się w semestrze letnim. Na wybrane kierunki można zapisywać się poprzez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów do 14 lutego 2020 r., a komplet dokumentów składać w Dziale Rekrutacji do 15 lutego 2020 r

Rejestracja na studia

Ilość miejsc na każdym kierunku jest ograniczona, o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. 

Szczegółowe informacje dotyczące formalności, umowy i płatności otrzymają Państwo najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Wsparcia Kolegiów i Studiów Podyplomowych.

 

Oferta studiów podyplomowych adresowana jest do absolwentów studiów licencjackich/inżynierskich oraz magisterskich wszystkich kierunków szkół wyższych.

Studia na UE Katowice pozwalają podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności między innymi: inżynierom, informatykom, biznesmenom, kadrze zarządzającej organizacjami prywatnymi i publicznymi, finansistom, psychologom, a także młodym absolwentom.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w kształceniu słuchaczy na studiach podyplomowych.  Wysoki poziom kształcenia zapewnia starannie dobrana, posiadająca bogate doświadczenia kadra ponad 250 wykładowców i trenerów. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz partnerskich uczelni wyższych. Do współpracy zapraszamy również polskich i zagranicznych praktyków, specjalistów oraz ekspertów w wielu dziedzinach życia gospodarczego.

Mając na uwadze potrzeby naszych słuchaczy oferujemy korzystne formy opłat:

Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.