Przejdź do menu Przejdź do treści

Kierownicy studiów podyplomowych - kierunki uruchomione 2023/2024

Kierunek studiów podyplomowychKierownikadres email
Akademia Menedżera

dr hab. Alicja Winnicka-Wejs, prof. UE

mgr Tomasz Gordon

a.winnicka-wejs@ue.katowice.pl 

 

tomasz.gordon@uekat.pl 

Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl 

damian.kocot@uekat.pl 

Bezpieczeństwo i ochrona cyberprzestrzeni

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl 

damian.kocot@uekat.pl

Bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych

mgr Janusz Maksymowicz, MBA

dr Kinga Hoffmann-Burdzińska

janusz.maksymowicz@uekat.pl 

kinga.hoffmann-burdzinska@uekat.pl 

Business English

prof. dr hab. Maciej Mitręga

dr Anna Wieczorek

maciej.mitrega@ue.katowice.pl 

anna.wieczorek@uekat.pl

Business Intelligence w dużych zbiorach danych (Big Data)

prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska

dr Mariusz Żytniewski

malgorzata.pankowska@ue.katowice.pl

 

mariusz.zytniewski@ue.katowice.pl 

Controlling stacjonarne

prof. dr hab. Halina Buk

dr hab. Jolanta Wartini-Twardowska, prof. UE

halina.buk@ue.katowice.pl

 

j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl

Controlling online

prof. dr hab. Halina Buk

dr hab. Jolanta Wartini-Twardowska, prof. UE

halina.buk@ue.katowice.pl

 

j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl

HR Business Partner 

dr hab. Agata Austen, prof. UE

dr Łucja Waligóra

agata.austen@ue.katowice.pl 

lucja.waligora@ue.katowice.pl 

Kadry i Płace z elementami HR

dr Łukasz Bielecki 

Kamila Kozica

lukasz.bielecki@ue.katowice.pl

 

kamila.kozica@uekat.pl 

LEAN Leaderdr Marek Kasperekmarek.kasperek@uekat.pl   
Master of Business Administration dla Organizacji Pozarządowych (NGO)

dr inż. Kamila Bartuś

Arkadiusz Trzebuniak

kamila.bartus@ue.katowice.pl

arkadiusz.trzebuniak@uekat.pl

Master of Business Administration in Accounting and Finance

dr Iwona Franczak

mgr Maciej Tuszkiewicz

iwona.franczak@ue.katowice.pl

maciej.tuszkiewicz@uekat.pl 

Menedżer ds. Kluczowych Klientów i Dyrektor Sprzedaży

prof. dr hab. Maciej Mitręga

dr Anna Wieczorek

maciej.mitrega@ue.katowice.pl 

anna.wieczorek@uekat.pl

Menedżer ds. zakupów

dr Marek Kasperek

marek.kasperek@uekat.pl 
Menedżer e-commerce i social media 

dr hab. Michał Kucia

dr inż. Kamila Bartuś

michal.kucia@uekat.pl 

kamila.bartus@ue.katowice.pl 

Menedżer kultury

dr hab. Beata Kolny, prof. UE

dr hab. Robert Wolny, prof. UE

beata.kolny@ue.katowice.pl

robert.wolny@ue.katowice.pl

Menedżer zielonej transformacji - raportowanie ESG

prof. dr hab. Aldona Frączkiewicz-Wronka

 

dr Karolina Szymaniec-Mlicka

aldona.fraczkiewicz-wronka@uekat.pl

 

 

karolina.szymaniec-mlicka@uekat.pl

Rachunkowość

dr Lucyna Poniatowska

dr hab. Małgorzata Rówińska-Kral, prof. UE 

lucyna.poniatowska@ue.katowice.pl 

 

malgorzata.rowinska@ue.katowice.pl 

Rachunkowość – ścieżka ACCA dr Iwona Kumoriwona.kumor@ue.katowice.pl 
Rzeczoznawca majątkowy

dr Radosław Cyran

dr Adam Polko

radoslaw.cyran@ue.katowice.pl

adam.polko@ue.katowice.pl 

Strategia podatkowa

dr Piotr Kania

dr Edyta Sygut

piotr.kania@uekat.pl

edyta.sygut@ue.katowice.pl 

Trener, coach i menedżer ds. szkoleńdr Marek Kasperekmarek.kasperek@uekat.pl 
Uczenie Maszynowe i Data Science stacjonarne

dr Barbara Probierz

dr hab. Jan Kozak, prof. UE

barbara.probierz@ue.katowice.pl 

jan.kozak@ue.katowice.pl 

Uczenie Maszynowe i Data Science online

dr Barbara Probierz

dr hab. Jan Kozak, prof. UE

barbara.probierz@ue.katowice.pl 

jan.kozak@ue.katowice.pl 

Zamówienia publicznedr Maria Gorczyńska, prof. UEmaria.gorczynska@uekat.pl   
Zarządzanie i marketing w biznesiedr Joanna Wiechoczek joanna.wiechoczek@ue.katowice.pl   
Zarządzanie nieruchomościami

dr Radosław Cyran

dr Adam Polko

nieruchomosci@uekat.pl 

nieruchomosci@uekat.pl 

Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej

prof. dr hab. inż. Celina Olszak

dr Ewa Czarnecka-Wójcik 

celina.olszak@ue.katowice.pl 

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl

Zarządzanie projektem   dr Marek Kasperekmarek.kasperek@uekat.pl
Zarządzanie w ochronie zdrowiaprof. dr hab. Aldona Frączkiewicz-Wronkaaldona.fraczkiewicz-wronka@uekat.pl
Zastosowania SAP S/4HANA w organizacji

prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska

dr Mariusz Żytniewski

malgorzata.pankowska@ue.katowice.pl

 

 

 

mariusz.zytniewski@ue.katowice.pl 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca