Kierownicy studiów podyplomowych

Kierunek studiów podyplomowychKierownikadres email
Akademia Menedżera

dr hab. Alicja Winnicka-Wejs, prof. UE

mgr Tomasz Gordon

a.winnicka-wejs@ue.katowice.pl 

 

tomasz.gordon@uekat.pl  

Akademia Zaawansowanych Kompetencji Menedżerskich

dr hab. Alicja Winnicka-Wejs, prof. UE

mgr Tomasz Gordon

a.winnicka-wejs@ue.katowice.pl 

 

tomasz.gordon@uekat.pl  

Akademia Zwinnego Lidera

dr inż. Kamila Bartuś

dr Kornelia Batko

kamila.bartus@ue.katowice.pl

kornelia.batko@ue.katowice.pl

Analiza i modelowanie danych biznesowych

prof. zw. dr hab. Grażyna Trzpiot

dr hab. Alicja Ganczarek-Gamrot, prof UE

grazyna.trzpiot@ue.katowice.pl 

 

alicja.ganczarek-gamrot@ue.katowice.pl

Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl 

damian.kocot@uekat.pl 

Audyt Śledczy

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Maria Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl 

maria.kocot@uekat.pl 

Bezpieczeństwo i ochrona cyberprzestrzeni

dr Ewa Czarnecka-Wójcik

dr Damian Kocot

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl 

damian.kocot@uekat.pl

Bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych

Andrzej Żukowski

dr Kinga Hoffmann-Burdzińska

andrzej.zukowski@uekat.pl 

kinga.hoffmann-burdzinska@uekat.pl 

Brand Manager i PR Manager

prof. dr hab. Maciej Mitręga

dr Anna Wieczorek

maciej.mitrega@ue.katowice.pl 

anna.wieczorek@uekat.pl

Business English

prof. dr hab. Maciej Mitręga

dr Anna Wieczorek

maciej.mitrega@ue.katowice.pl 

anna.wieczorek@uekat.pl

Business Intelligence w dużych zbiorach danych (Big Data)

prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska

dr Mariusz Żytniewski

malgorzata.pankowska@ue.katowice.pl

 

mariusz.zytniewski@ue.katowice.pl 

Controlling

prof. dr hab. Halina Buk

dr hab. Jolanta Wartini-Twardowska

halina.buk@ue.katowice.pl

 

j.wartini-twardowska@ue.katowice.pl

Handel zagraniczny

dr hab. Małgorzata Dziembała, prof. UE

dr Sylwia Talar

malgorzata.dziembala@ue.katowice.pl 

 

sylwia.talar@ue.katowice.pl 

HR Business Partner 

dr hab. Agata Austen, prof. UE

mgr Łucja Waligóra

agata.austen@ue.katowice.pl 

lucja.waligora@ue.katowice.pl 

Kadry i Płace z elementami HR

dr Łukasz Bielecki 

Agnieszka Kowalik

lukasz.bielecki@ue.katowice.pl

agnieszka.kowalik@uekat.pl   

Krajowe standardy rachunkowości z wykorzystaniem systemów informatycznych

dr hab. Ewa Wanda Maruszewska, prof. UE

mgr Maciej Tuszkiewicz

ewa.maruszewska@ue.katowice.pl 

 

maciej.tuszkiewicz@uekat.pl 

Master of Business Administration dla Organizacji Pozarządowych (NGO)

dr inż. Kamila Bartuś

Arkadiusz Trzebuniak

kamila.bartus@ue.katowice.pl

arkadiusz.trzebuniak@uekat.pl

Menedżer ds. Kluczowych Klientów i Dyrektor Sprzedaży

prof. dr hab. Maciej Mitręga

dr Anna Wieczorek

maciej.mitrega@ue.katowice.pl 

anna.wieczorek@uekat.pl

Menedżer ds. zakupów

dr Marek Kasperek

marek.kasperek@uekat.pl 
Menedżer e-commerce i social media 

dr hab. Michał Kucia

dr inż. Kamila Bartuś

michal.kucia@uekat.pl 

kamila.bartus@ue.katowice.pl 

Menedżer kultury

dr hab. Beata Kolny, prof. UE

dr hab. Robert Wolny, prof. UE

beata.kolny@ue.katowice.pl

robert.wolny@ue.katowice.pl

Menedżer logistykiprof. dr hab. Artur Świerczek artur.swierczek@uekat.pl   
Międzynarodowe standardy rachunkowości

prof. dr hab. Halina Buk

dr hab. Jolanta Wartini-Twardowska

halina.buk@ue.katowice.pl 

j.wartini-twardowska@ue.katowice.pl

Profesjonalne zarządzanie organizacją i zespołem

dr hab. Przemysław Zbierowski, prof. UE

mgr Daniel Gajda

przemyslaw.zbierowski@ue.katowice.pl 

daniel.gajda@ue.katowice.pl 

Rachunkowość

dr Lucyna Poniatowska

dr hab. Małgorzata Rówińska-Kral, prof. UE 

lucyna.poniatowska@ue.katowice.pl 

malgorzata.rowinska@ue.katowice.pl 

Rachunkowość – ścieżka ACCA dr Iwona Kumoriwona.kumor@ue.katowice.pl 
Rachunkowość finansowa z warsztatami komputerowymi

dr hab. Marzena Strojek-Filus, prof. UE

dr hab. Ewa Wanda Maruszewska, prof. UE

marzena.strojek@ue.katowice.pl

 

ewa.maruszewska@ue.katowice.pl

Rachunkowość i sprawozdawczość w sektorze finansów publicznychdr Ewa Maćkowiakewa.mackowiak@ue.katowice.pl   
Rzeczoznawca majątkowy

dr Radosław Cyran

dr Adam Polko

radoslaw.cyran@ue.katowice.pl

adam.polko@ue.katowice.pl 

Sprzedaż i Obsługa Klientadr hab. Barbara Kucharska, prof. UEbarbara.kucharska@ue.katowice.pl   
Strategia podatkowa

dr Piotr Kania

dr Edyta Sygut

piotr.kania@uekat.pl

edyta.sygut@ue.katowice.pl 

Sustainability leader/Lider zrównoważonego rozwojudr hab. Jolanta Zrałek, prof. UEjolanta.zralek@ue.katowice.pl   
Trener, coach i menedżer ds. szkoleńdr Marek Kasperekmarek.kasperek@uekat.pl 
Uczenie Maszynowe i Data Science stacjonarne

dr Barbara Probierz

dr hab. Jan Kozak, prof. UE

barbara.probierz@ue.katowice.pl 

jan.kozak@ue.katowice.pl 

Uczenie Maszynowe i Data Science online

dr Barbara Probierz

dr hab. Jan Kozak, prof. UE

barbara.probierz@ue.katowice.pl 

jan.kozak@ue.katowice.pl 

Zamówienia publicznedr Maria Gorczyńska, prof. UEmaria.gorczynska@uekat.pl   
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwdr Maria Gorczyńska, prof. UE maria.gorczynska@uekat.pl   
Zarządzanie i marketing w biznesiedr Joanna Wiechoczek joanna.wiechoczek@ue.katowice.pl   
Zarządzanie nieruchomościami

dr Radosław Cyran

dr Adam Polko

nieruchomosci@uekat.pl 

nieruchomosci@uekat.pl 

Zarządzanie parafią

prof. dr hab. Sławomir Smyczek

ks. Tomasz Żołna

slawomir.smyczek@ue.katowice.pl 

tomasz.zolna@uekat.pl 

Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej

prof. dr hab. inż. Celina Olszak

dr Ewa Czarnecka-Wójcik 

celina.olszak@ue.katowice.pl 

ewa.czarnecka-wojcik@uekat.pl

Zarządzanie projektem   dr Marek Kasperekmarek.kasperek@uekat.pl
Zarządzanie w ochronie zdrowiaprof. dr hab. Aldona Frączkiewicz-Wronkaaldona.fraczkiewicz-wronka@uekat.pl
Zastosowania SAP S/4HANA w organizacji

prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska

dr Mariusz Żytniewski

malgorzata.pankowska@ue.katowice.pl

mariusz.zytniewski@ue.katowice.pl 

Żywność Przyszłości – projektowanie produktów i usług dla branży spożywczej

dr hab. Magdalena Jaciow, prof. UE

Katarzyna Rada

magdalena.jaciow@ue.katowice.pl

 

katarzyna.rada@uekat.pl