Przejdź do menu Przejdź do treści

Projekty partnerskie

EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow) - przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej.

Silesia HR Trends - wydarzenie dedykowane śląskiemu rynkowi pracy.  To forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi.

European Start-up Days- zupełnie nowa konferencja, która zapewni każdemu, kto ma pomysł na biznes i chce go wdrożyć lub rozwinąć na szerszą skalę, możliwość zaprezentowania się i nawiązania współpracy z inwestorami i ekspertami.

Program Corporate Readiness Certificate (CRC)realizowany jest z przedstawicielami firm: Accenture, IBM, ING Services Polska. To cykl zajęć praktycznych, których celem jest przygotowanie studentów do pracy projektowej i zespołowej. Ma na celu umożliwienie studentom nabycia praktycznej wiedzy, poprzez uczestnictwo w bezpłatnych zajęciach, wykładach, laboratoriach, a także płatnych praktykach, stażach dla najlepszych.

Macro Day / Visual Basic w Excelu - projekt realizowany wspólnie z firmą COGITOR, skierowany do osób bez żadnego doświadczenia w programowaniu, które znają Excela w stopniu średnio zaawansowanym i chcą nauczyć się podstaw programowania, by móc samodzielnie tworzyć miniprogramy wykorzystywane w codziennej pracy i w ten sposób zdobyć nowe kompetencje i znacząco podnosić poziom swoich kwalifikacji. 

Konferencja "Pracownicze Plany Kapitałowe - trudne wybory"- wydarzenie mające na celu wsparcie przedsiębiorców we wdrożeniu zasad programu, wyborze firmy zarządzającej i budowaniu relacji z zatrudnionymi odnośnie wiedzy i uczestnictwa w Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). 

UPskill6 with PwC Service Delivery Center - certyfikowany program szkoleniowy. 
 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca