Przejdź do menu Przejdź do treści

Program System Przywilejów Absolwenta (SPA)

To inicjatywa adresowana do absolwentów studiów I, II i III stopnia lub jednolitych magisterskich oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach / Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, której głównym celem jest utrzymanie i zacieśnianie trwałych więzi Uczelni z absolwentami.

 

Osoby przystępujące do programu otrzymują personalizowaną Kartę Absolwenta, która uprawnia do korzystania z szerokiego i stale aktualizowanego wachlarza upustów na produkty i usługi, które są dostarczane przez partnerów programu. Jednocześnie informujemy, że lista przywilejów będzie stale poszerzana i aktualizowana. Karta absolwenta wydawana jest bezpłatnie.

 

Zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu. Lista korzyści dostępna jest w zakładce Korzyści dla Absolwentów (Partnerzy Programu)

 

Zachęcamy do współpracy firmy, instytucje oraz podmioty posiadające ciekawą ofertę, świadczące usługi na najwyższym poziomie, zainteresowane dotarciem z ofertą do absolwentów naszego Uniwersytetu.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu e-mailowego:

karta@ue.katowice.pl

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3