Przejdź do menu Przejdź do treści

Genpact

Genpact to globalna firma, której usługi i rozwiązania kształtują przyszłość. Ponad 125 tysięcy motywowanych ciekawością i przedsiębiorczością pracowników w ponad 30 krajach świata, tworzy trwałą wartość dla klientów, kierując się naszym celem – nieustannym dążeniem do świata, który działa lepiej dla ludzi. Dzięki naszej głębokiej wiedzy biznesowej i branżowej, usługom operacji cyfrowych oraz specjalistycznej wiedzy, służymy i przekształcamy wiodące przedsiębiorstwa, w tym te z listy Fortune Global 500, specjalizując się w szytych na miarę rozwiązaniach, opartych na najnowszych technologiach i sztucznej inteligencji.

Genpact wkroczył do Polski w 2008 roku, otwierając swój pierwszy oddział w Lublinie. Obecnie w Polsce zatrudnia blisko 3000 pracowników zlokalizowanych w wielu biurach w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Bielsku-Białej, pozyskując i utrzymując klientów z branż m.in. dóbr konsumpcyjnych, automotive, life science, bankowości i wielu innych.

Poznaj nas na genpact.com oraz na LinkedIn, X, YouTube i Facebooku.

ATERIS SA

Firma ATERIS SA została założona w roku 2012 w Poznaniu. Jest partnerem biznesowym firmy Software AG i  świadczy usługi związane z szeroko rozumianym zarządzaniem procesowym, zarządzaniem architekturą korporacyjną, a także dostarcza narzędzia informatyczne do zarządzania architekturą korporacyjną oraz automatyzacji procesów biznesowych. 
Dobrze opracowany model architektury korporacyjnej na różnych poziomach zarządzania wspiera naszych klientów w podejmowaniu skutecznych decyzji, zarówno w ramach integracji systemów zarządzania, jak również realizacji projektów, czyli wszędzie tam gdzie procesy oraz wykorzystywane zasoby są istotnym elementem sukcesu przedsięwzięcia. 
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na optymalne dopasowanie zakresu opracowanej architektury przedsiębiorstwa do potrzeb naszych klientów. Doradzamy też przedsiębiorstwom w doborze odpowiednich narzędzi do zarządzania organizacją oraz wspieramy poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów z ich wykorzystania w zarządzaniu.

ATERIS SA jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą spółki takie jak Integrale IT oraz Programa. Łącznie zatrudniamy ponad 60 osób i generujemy przychód ponad 100 mln zł. Celem naszych organizacji jest zapewnienie kompleksowej oferty w ramach rozwiązań ICT.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.ateris.pl

BOC Group

BOC Group tworzy i oferuje zaawansowane oprogramowanie do modelowania i zarządzania przedsiębiorstwem, które efektywnie wspiera biznes w erze cyfrowej. Narzędzia te to system do Zarządzania Procesami Biznesowymi ADONIS, system do Zarządzania Architekturą Korporacyjną ADOIT oraz system do Zarządzania Ryzykiem i Zgodnością ADOGRC. Kładziemy nacisk na otwartość i integrację, pozwalając na elastyczne dostosowanie naszych narzędzi do potrzeb klienta oraz współpracę z innymi aplikacjami na rynku. BOC Group wspiera organizacje w transformacji cyfrowej, pomagając im w zarządzaniu skomplikowaną architekturą biznesową i i zwiększonymi wymaganiami wynikającymi z regulacji rynkowych. BOC Group obsługuje ponad 1500 klientów na całym świecie, od małych i średnich przedsiębiorstw po wielkie korporacje. Zatrudniając ponad 300 pracowników BOC Group ciągle pracuje nad rozwojem swoich produktów i usług, traktując innowacje jako element swojego DNA i kluczowy czynnik sukcesu.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3