Aktualności

Pracownicy Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami odwiedzili Filię w Rybniku w ramach Dnia Otwartego

W dniu 11 marca 2024 r. w Naszej Filii w Rybniku miał miejsce Dzień Otwarty dla tamtejszej społeczności akademickiej. Pracownicy Centrum byli dostępni zarówno na stoisku promocyjno-informacyjnym, jak również prowadzili prezentacje, podczas których studenci kierunku "Finanse i rachunkowość" zapoznali się m.in. z: praktycznymi wskazówkami dotyczącymi funkcjonowania na rynku pracy (w tym związanymi z poszukiwaniem praktyk i możliwością zatrudnienia), wsparciem w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej czy inicjatywami, jakie oferuje jednostka.

Odwiedzający stoisko mieli okazję zaznajomić się z działalnością Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami, obejmującą m.in.:

• rozpowszechnianie ofert zatrudnienia (w tym propozycji stałych praktyk u współpracujących partnerów),
  • doradztwo zawodowe,
  • autorskie i partnerskie projekty edukacyjno-doradcze, takie jak: Akademia Kariery i Akademia Biznesu, Gra o karierę,
  • pobranie bezpłatnego przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości"

Dziękujemy dr inż. Tomaszowi Zielińskiemu, prof. UE - Prodziekanowi Szkoły - Kierownikowi Filii w Rybniku oraz Prowadzącym zajęcia, a także Pracownikom Dziekanatu i Administratorowi Obiektu za gościnę i wsparcie w realizacji tego przedsięwzięcia.