III Nocne Zwiedzanie UE w Katowicach za nami

7 kwietnia br. w ramach Dni Otwartych odbyło się Nocne Zwiedzanie Uczelni zorganizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Gdy zegar wybił godzinę 20:00 zaczęliśmy wspólną przygodę i maturzyści mogli poczuć się jak prawdziwi studenci i przeżyć semestr w 3 godziny. Oczywiście nie obyło się bez rozwiązania kilku zagadek logicznych czy egzaminu, który wszyscy szczęśliwie zdali w pierwszym terminie.

Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę! Mamy nadzieję, że spodobał się Wam posmak studenckiego życia i zobaczymy się w październiku.

Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Biuro Promocji i Nowych Mediów UE w Katowicach. Jeszcze raz gratulujemy!

Zdobywcy I miejsca:

• Karolina Kawolik, Sebastian Malisiewicz i Kamil Ziemiański.

II miejsce dla drużyny:

• Natalia Dzierżenga i Justyna Danuch.

III miejsce zajął zespół w składzie:

• Anna Jurasińska, Kamila Kokodziej i Ewa Biolik.

Uczestnicy przybyli z różnych szkół m.in. byli to uczniowie z ZSE nr 2 w Katowicach, VIII LO w Katowicach, ZSE-U w Rybniku czy ZSE w Wodzisławiu Śląskim.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.