Eliminacje okręgowe XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

W dniu 3 marca 2016 r. w murach naszej Uczelni odbyły się eliminacje okręgowe XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

fot. Izabela Kozłowska

W tym roku gościliśmy 245 uczniów wraz opiekunami z ponad 100 szkół z 3 województw śląskiego, świętokrzyskiego oraz łódzkiego. Zawodników oraz nauczycieli, którzy przyjechali ze swoimi uczniami powitał uroczyście JM Rektor prof. dr hab. Leszek Żabiński.

O godz. 11.00 uczniowie rozpoczęli pisanie testu, następnie 50 najlepszych zawodników przeszło do drugiej części zawodów, w trakcie której pracowali w pięcioosobowych zespołach nad zadaniami sytuacyjnymi. Wyniki swojej pracy prezentowali przed komisją. Do zawodów centralnych, które odbędą się w Warszawie 7 kwietnia br. przechodzi czołówka najlepszych uczniów z każdego okręgu.

Wyniki z okręgu UE Katowice

Wyniki z wszystkich okręgów dostępne są na stronie Olimpiady: www.olimpiada.edu.pl/aktualnosci/index/id/201

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.