Daj sobie szansę na studia – zaczynamy drugi nabór!

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach ogłasza drugi nabór na studia pierwszego stopnia stacjonarne na rok akademicki 2017/2018! Sprawdź listę kierunków, na które prowadzimy rekrutację i zapisz się na wymarzone studia.

Wystarczą trzy proste kroki, by stać się naszym studentem:

Rejestracja w ISR i dokonanie opłaty rekrutacyjnej

do 14 września br.

Sprawdzenie wyników rekrutacji

19 września br.

Złożenie kompletu dokumentów

20-21 września br.

Zachęcamy Kandydatów do zapoznania się z Przewodnikiem dla kandydatów na studia pierwszego stopnia stacjonarne.

UWAGA! Progi punktowe nie ulegają zmianie. Rekrutacja odbywa się wg dotychczas obowiązujących zasad przyjęć. Szczegółowe informacje w Internetowym Systemie Rekrutacji.

Rejestracja na studia

Przypominamy, że trwa również rekrutacja na studia niestacjonarne!

Ze względu na tegoroczne limity miejsc nie wszyscy mogli dostać się na swoje upragnione kierunki w trybie stacjonarnym. Nasz Uniwersytet jest jednak ciągle otwarty na nowych studentów. Studia niestacjonarne ruszyły w nowej odsłonie - wejdź na studiuj, pracuj, zarabiaj i dowiedz się więcej!

Nie dostałeś się na studia stacjonarne II stopnia? Zarejestruj i zapisz się do 29 września na niestacjonarne a zyskasz 300 zł!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez portale: Facebook, Instagram lub Snapchat.