Dni otwarte wirtualnie i globalnie!

29 i 30 marca 2017 r. drzwi Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach będą szeroko otwarte dla wszystkich zainteresowanych poznaniem naszej Alma Mater – a to za sprawą Dni Otwartych, którym w tym roku towarzyszyć będzie hasło "wirtualnie i globalnie".

Od tradycyjnego zwiedzania kampusu, przez wideokonferencje, aż po "snapstory" – w tym roku Uczelnia przygotowała dla kandydatów szereg atrakcji, dzięki którym będą mogli przekonać się na własnej skórze, jak wygląda życie studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Jest to doskonała okazja, by nie tylko poczuć się, jak student, ale również zyskać cenne informacje o tym, jak dołączyć do naszej (nie)małej społeczności. Nasi pracownicy, studenci i absolwenci chętnie udzielą odpowiedzi zarówno na podstawowe pytania, jak i te bardziej nurtujące przyszłych żaków. Rekrutacja, praktyki i staże, a także wymiany międzynarodowe – stoiska informacyjne pozwolą uczestnikom na zdobycie rzetelnych informacji i finalnie podjęcie decyzji o kierunku, w którym warto podążać.

"Wirtualnie i globalnie" – bo tak brzmi temat przewodni tegorocznych dni otwartych – będziemy gościć zarówno tegorocznych maturzystów, grupy zorganizowane, jak i młodsze i starsze roczniki. A, że nowe technologie nam nieobce, to poza tradycyjnymi odwiedzinami, zainteresowani będą się mogli odwiedzić uczelnię wirtualnie – to pozwoli przyjrzeć się bliżej naszej Alma Mater nawet z najbardziej odległych miejsc na świecie. "Wirtualnie i globalnie" będzie też na miejscu - przeprowadzimy wideokonferencję z naszymi absolwentami i studentami przebywającymi w różnych krajach świata, m.in. na Tajwanie, a także zaprezentujemy najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystywane przez największe firmy na całym świecie.

Najwięcej atrakcji będzie czekało na śmiałków, którzy tak, jak my nie boją się wychodzić przed tłum i próbować nowych rzeczy.

Dni Otwarte odbędą się w dniach 29-30 marca 2017 r. (środa i czwartek). Na kandydatów będziemy czekać od 9:00 do 13:00.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej oraz wydarzeniu facebookowym.

Wybierzecie UE Katowice ;)