Święto Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Szanowni Państwo,

11 stycznia społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach obchodzi jedną z najważniejszych uroczystości akademickich - Święto Uczelni. To właśnie w tym dniu, zgodnie z tradycją, wręczane są dyplomy doktorom i doktorom habilitowanym oraz następuje nadanie tytułu profesora honorowego Uniwersytetu. Jest to okazja do wspólnego świętowania, a także docenienia trudu włożonego w rozwój naukowy i zawodowy.

Z uwagi na światową pandemię, mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich gości, Święto Uczelni odbędzie się po raz pierwszy w formie zdalnej.

W imieniu Władz Uniwersytetu serdecznie Państwa zapraszam do udziału w transmisji uroczystości, która odbędzie się 11 stycznia 2021 r. o godz. 11:00 pod adresem: www.tv.ue.katowice.pl

Wierzę, że mimo utrudnień uda nam się wspólnie zachować doniosłość i uroczysty charakter nadchodzącego wydarzenia.

Wyrażam nadzieję, że już niebawem trudny czas minie i będziemy mogli wspólnie świętować uroczystości akademickie w tradycyjnej formie.

Łączę wyrazy szacunku,

Celina M. Olszak