mgr Elżbieta Śreniawska w dniu 28 lipca 2021 roku została powołana na Prezesa Zarządu Mesko S.A.

mgr Elżbieta Śreniawska jest Absolwentką Wydziału Przemysłu na kierunku ekonomika i organizacja produkcji Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

mgr Elżbieta Śreniawska – Prezes Zarządu - Absolwentka Wydziału Przemysłu na kierunku ekonomika i organizacja produkcji Akademia Ekonomiczna w Katowicach, wieloletni wykładowca akademicki z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, analiz ekonomicznych, ekonomiki transportu oraz organizacji i zarządzania. Przez wiele lat swojej pracy zajmowała się głównie organizacją pracy i nadzorem nad pionem finansowo-ekonomicznym, przygotowywała i wprowadzała do realizacji programy restrukturyzacyjne, biznesplany dla spółek i innych podmiotów. Ostatnie 14 lat pracowała w MPK sp. z o.o. w Kielcach, od marca 2009 roku na stanowisku Prezesa Zarządu Dyrektora Naczelnego do chwili obecnej.

Źródło: emkielce.pl/region/nowy-zarzad-w-mesko-juz-oficjalnie-kim-sa-szefowie-skarzyskiej-firmy

www.wnp.pl/finanse/sreniawska-mesko-to-firma-na-ktora-warto-postawic,485122.html