mgr Sabina Jarzyna objęła funkcję dyrektora finansowego w TMF Group na obszar Europy Środkowo-Wschodniej obejmującego sześć krajów (Polskę, Ukrainę, Czechy, Słowację, Kazachstan i Rosję).

mgr Sabina Jarzyna jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, jak i studiów podyplomowych z Controllingu na naszej uczelni.

mgr Sabina Jarzyna z TMF Group związana jest od 2008 roku.

W 2020 roku dołączyła do działu wewnętrznego TMF Group jako menadżerka do spraw finansów. Na tym stanowisku odpowiadała za zarządzanie finansami firmy, budżetowanie, przygotowanie raportów finansowych, bieżącą kontrolę i analizę danych finansowych i wyników.

Wcześniej, przez 11 lat pracowała jako menadżerka działu w zespole Księgowości i Podatków świadczącym usługi outsourcingu księgowo-podatkowego klientom zewnętrznym.

Źródło:

focusonbusiness.eu/pl/ludzie/polka-nowym-dyrektorem-finansowym-w-tmf-group-na-obszar-europy-srodkowo-wschodniej/27790