Rekrutacja na studia podyplomowe 2016/2017

Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe prowadzone na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Nasza oferta studiów podyplomowych pozwala podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności między innymi: inżynierom, informatykom, biznesmenom, kadrze zarządzającej organizacjami prywatnymi i publicznymi, finansistom, psychologom, a także młodym absolwentom.

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w kształceniu słuchaczy na studiach podyplomowych. Kadra składająca się z najlepszych specjalistów i praktyków z wielu różnych dziedzin życia gospodarczego zapewnia wysoki poziom kształcenia.

Rozumiejąc potrzeby naszych słuchaczy oferujemy korzystne formy opłat:

Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji oraz kierunków, na które prowadzony jest nabór dostępne są na stronie Śląskiej Szkoły Biznesu i Administracji: www.ue.katowice.pl/jednostki/ssbia/studia-podyplomowe/rekrutacja.