Przejdź do menu Przejdź do treści

Asystent zarządu ds. realizacji projektów (OCK/11/PSPB)

Pubikacja od
02.11.2021
Firma / Employer
Instytut Pracy i Edukacji

"Jesteśmy wiodącą organizacją społeczną w woj. śląskim realizującą projekty dla MSZ, MS, MRiPS, MSWiA. Realizujemy działania operatorskie we współpracy z NIW-CRSO. Koordynujemy działania młodzieżowe, udzielając wsparcia w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności społecznych. W 2020 roku w naszych projektach wzięło udział prawie 40 tysięcy osób. Współpracowaliśmy z 21 miastami. Zrealizowaliśmy 12 projektów w obszarze edukacji cyfrowej, kulturalnej, polityki lokalnej i międzynarodowej. Pomaganie to nasza pasja. Prowadzimy Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, Ośrodek Wsparcia Cudzoziemców oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej. Udało nam się stworzyć dwa media lokalne - Gliwice Odnowa oraz Jura24 w Zawierciu. Stworzyliśmy aplikację mobilną YEMA, która jest innowacyjnym narzędziem dydaktycznym wspierającym międzynarodowe wymiany młodzieży. Prowadzimy wycieczki po osiedlach robotniczych na terenie Górnego Śląska i Zagłębia oraz stworzyliśmy wirtualny przewodnik familoki.com. Prowadzimy warsztaty z cyberbezpieczeństwa i kompetencji cyfrowych."

Gliwice
  • znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • zdolności organizacyjne, samodzielność, operatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość narzędzi Google
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Zakres obowiązków / Job Description
  • wsparcie koordynatorów w realizacji projektów społecznych
  • kontakt z instytucjami
  • wsparcie działu finansowego i marketingowego
Oferujemy / Job Benefits
  •  nabycie cennego doświadczenia we wszystkich obszarach dotyczących projektów (od pisania, przez ich realizację, do rozliczenia),
  • kreatywną pracę przy ciekawych projektach o różnej tematyce (kulturalne, poradnicze, senioralne, międzynarodowe),
  • poznanie organizacji społecznej od podszewki,
  • pracę z młodymi, pełnymi pasji ludźmi,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szansę na zdobycie zatrudnienia po odbyciu praktyk
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

CV na adres sara.kosinska@klaster.org.pl

Liczba wakatów
2
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3