Wręczenie Statuetek Mistrzów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

W czasie Wielkiej Gali Uczelni organizowanej z okazji Jubileuszu 85-lecia Uczelni wręczono statuetki 7. Mistrzom Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Celem konkursu organizowanego w ramach Jubileuszu 85-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z inicjatywy JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak było wyróżnienie pracowników Uczelni. W pierwszym etapie konkursu społeczność akademicka dokonała zgłoszenia kandydatur wraz z niezbędnymi uzasadnieniami. W drugim etapie plebiscytu odbyło się głosowanie, podczas którego społeczność akademicka wyłoniła swoich Mistrzów.

Podczas uroczystej Wielkiej Gali Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizowanej z okazji Jubileuszu 85-lecia Uczelni JM Rektor oficjalnie wręczyła statuetki Mistrzów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach:

• Mistrz Pióra: dr Agnieszka Put
  • Mistrz Słowa: prof. dr hab. Wojciech Dyduch