Virtual International Guest Lecturer Week, 23.11. - 27.11.2020, BA School of Business and Finance, Łotwa

Zapraszamy do skorzystania z mobilności wirtualnej Erasmus+

BA School of Business and Finance corocznie organizuje Tydzień wykładowców gościnnych. W tym roku będzie możliwość poprowadzenia wykładów związanych z biznesem, finansami, przedsiębiorczością itp. w formie online. Szczegóły wydarzenia znajdziecie Państwo w załączniku. W celu uzyskania dodatkowych informacji można również kontaktować się z Panią Dyrektor Zarządzającą PRIME Networking dr Sandrą Kraze (Sandra.Kraze@ba.lv).

Informujemy, że udział pracowników naszej uczelni w niniejszym wydarzeniu jest możliwy w ramach mobilności wirtualnej Erasmus+ bez stypendium. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu dopełnienia formalności związanych z realizacją mobilności.