Zapraszamy na spotkanie pt. "DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W PROGRAMACH MIĘDZYNARODOWYCH W OKRESIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI UCZELNI WYŻSZYCH."

Biuro Transferu Technologii Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Politechnice Śląskiej zapraszają na spotkanie pt. "DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W PROGRAMACH MIĘDZYNARODOWYCH W OKRESIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI UCZELNI WYŻSZYCH."

Spotkanie odbędzie się 21. 01. 2019 o godz .10:00 w Sali Senatu Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym programem spotkania.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w formie maila na adres biura: btt@awf.katowice.pl do 18.01.2019r. Kontakt w sprawie spotkania: tel. 32 2075430