Przejdź do menu Przejdź do treści

Oferta Summer School in American Law, Politics & Economy oraz weekendowy kurs English for Travel Purposes Made Easy

W imieniu stowarzyszenia naukowego non-profit, Center For American

Studies zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej szkole letniej pt. Summer School in American Law, Politics & Economy 2021 oraz weekendowym kursie English for Travel Purposes Made Easy.

Center for American Studies zaprasza do udziału w całkowicie darmowej szkole letniej online pt. Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2021.

Aby wziąć udział w szkole letniej, nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy specjalistycznej. Udział w Summer School in American Law, Politics & Economy 2021 pozwoli Ci na poszerzenie wiedzy z zakresu dziedzin takich jak prawo, polityka, ekonomia, socjologia... i wiele więcej! Weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez ekspertów z USA i Europy, zyskasz praktyczne umiejętności oraz podniesiesz swoje kompetencje językowe.

Szkoła letnia odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams w dniach
11-25 lipca 2021. Zapisy trwają tylko do 1 MAJA!

Więcej informacji o zapisach i cały program: https://fb.me/e/UOR9WUQO

_________________________________________________________________________________

Center For American Studies zaprasza do udziału w weekendowym kursie online pt. English for Travel Purposes Made Easy!

Kurs odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams w dniu 15 maja w godzinach 10.00-15.30. 2021. Zapisy trwają tylko do 5 MAJA!

Kurs jest prowadzony przez native speakerkę (USA) przez co ma ściśle praktyczny charakter. Dzięki niemu poznasz terminologię niezbędną do zaplanowania swojej podróży, dokonania niezbędnych rezerwacji, rozeznania się na lotnisku czy dworcu, komunikowania się z obsługą hotelu, zwiedzania i kupowania souvenirów, a nawet pytania "localsów" po angielsku o wskazówki.

Więcej informacji o zapisach i cały program: https://fb.me/e/4k1aiKwtv

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3