Aktualności

19 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie edukacyjno-doradcze "Studia a rozwój kompetencji i rozwój zawodowy"

Dziękujemy Pani prof. dr hab. inż. Annie Skórskiej za zaproszenie i możliwość spotkania ze studentami kierunku Przedsiębiorczość i Finanse.

W trakcie spotkania zaprezentowano działalność Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami, w tym:

• inicjatywy pozwalające studentom na rozwój kompetencji i rozwój zawodowy w trakcie studiów,
  • bazę ofert praktyk w której znajdują się m.in. oferty dla studentów kierunku Przedsiębiorczość i Finanse.

Spotkanie było także okazją do:

• prezentacji ścieżek karier absolwentów Kierunku,
  • omówienia roli marki osobistej na rynku pracy i zasad, którymi warto kierować się, by budować swoją wiarygodność,
  • przedstawienia sposobu identyfikacji posiadanych kompetencji i planowania ich rozwoju.

Spotkanie poprowadziła:
dr Monika Kućmierczyk – Kierownik Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami.