Przejdź do menu Przejdź do treści

Założenia projektu

Projekt inwestycyjny CNTI zakładał wybudowanie i kompleksowe wyposażenie nowoczesnego, wielokondygnacyjnego budynku - wraz z wymaganą, dodatkową infrastrukturą zewnętrzną - na potrzeby procesu dydaktycznego oraz badań na rzecz dydaktyki, z pełnym zastosowaniem w tym zakresie najnowocześniejszych technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Wybudowany w wyniku realizacji projektu inwestycyjnego budynek o powierzchni całkowitej 7005 m2, użytkowej 4 629 m2 i kubaturze 32 763 m3 zlokalizowany jest na nieruchomości o łącznej powierzchni 0,8887 ha, będącej własnością Uniwersytetu. Nieruchomość ta położona jest w Katowicach po północnej stronie rzeki Rawy pomiędzy ulicami: Bogucicką i Trasą Murckowską. Obszar ten bezpośrednio sąsiaduje z terenami głównego kampusu Uczelni.

Dodatkowa infrastruktura towarzysząca dla potrzeb użytkowników CNTI (miejsca parkingowe, ciągi jezdne i piesze, itp.) zrealizowana jest tylko w niezbędnym zakresie wynikającym w szczególności z wymogów określonych w administracyjnych decyzjach lokalizujących inwestycję czy w pozwoleniu na budowę. Należy jednak podkreślić, że kształcący się w CNTI studenci mają dostęp do całości rozbudowanej bazy akademickiej znajdującej się w głównym kampusie Uniwersytetu, tj. przy ul. Bogucickiej w Katowicach.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3