Internetowe Rewolucje od Google dla ELiT

W poniedziałek Internetowe Rewolucje rządziły na naszej Uczelni! Nie ominęły nawet uczestników programu "Ekonomia dla Liceum i Technikum".

fot. Natalia Jonszta

W tym semestrze młodzież ze szkół średnich uczestniczyła między innymi w wykładzie prowadzonym przez Pana Pawła Bilczyńskiego, podczas którego poznała historię ewolucji Internetu, zasady działania wyszukiwarki Google oraz możliwości wykorzystywania Internetu w marketingu. Uczestników zachęcano również do nauki programowania i rozwijania swoich umiejętności. Zajęcia odbyły się w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych.

Przypominamy, że nadal można rejestrować się na stronie g.co/InternetoweRewolucjeDlaStudenta by wziąć udział w bezpłatnym kursie Internetowych Rewolucji od Google. Po jego zakończeniu i pozytywnym rozwiązaniu testu uczestnik otrzymuje certyfikat i IAB Europe potwierdzający nabyte kompetencje, który pomoże wyróżnić CV na tle innych.

Więcej informacji nt. ELiT