Wykład Dziekański na Wydziale Ekonomii

W dniu 15 listopada br. na Wydziale Ekonomii odbył się Wykład Dziekański, którego gościem był Eduardo Fló Vidal-Ribas – reprezentujący przedsiębiorstwo Vins & Co Barcelona.

Na początku wizyty gość ze stolicy Katalonii, został przyjęty przez Dziekan Wydziału Ekonomii, prof. dr hab. inż. Celinę Olszak. Następnie w Auli CNTI Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem, dr hab. Robert Wolny, prof. UE przedstawił sluchaczom prelegenta, ktory wygłosił wykład pt. "From employee to employer at 50`s: How Finance and Macroeconomy affected my life".

Studenci oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni mogli poznać praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej w branży wina oraz usłyszeć wiele cennych informacji z osobistych doświadczeń wykładowcy, które dotyczyły funkcjonowania w warunkach wzmożonej konkurencji a także finansowania przedsiębiorstwa.