Przejdź do menu Przejdź do treści

22 Konferencja Dydaktyczna i rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę z zakresu MSG

W dniu 10 maja br. dr Katarzyna Czech i dr hab. Iwona Pawlas, prof. UE uczestniczyły w 22 Konferencji Dydaktycznej "WYZWANIA EDUKACJI WYŻSZEJ WOBEC RÓŻNIC MIĘDZYGENERACYJNYCH" zorganizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. 

W trakcie Konferencji dyskutowano nt. wyzwań dydaktycznych związanych z nauczaniem studentów należących do różnych pokoleń. Prezentowano opinie i rozwiązania stosowane w poszczególnych ośrodkach akademickich. 

Nastąpiło również rozstrzygnięcie X edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ LICENCJACKĄ I MAGISTERSKĄ Z ZAKRESU MIĘDZYNARODOWYCH STOSUNKÓW GOSPODARCZYCH. Koordynatorem Konkursu z ramienia UE w Katowicach była dr K. Czech. Funkcję Członka Kapituły Konkursu z ramienia UE w Katowicach pełniła dr hab. Iwona Pawlas, prof. UE. 

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Joanna Sopala została laureatką III miejsca X edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ Z ZAKRESU MSG w kategorii prac licencjackich. Nagrodzona praca nosi tytuł "Znaczenie soft power w kształtowaniu mocarstwowości Stanów Zjednoczonych Ameryki" i została przygotowana pod kierunkiem dr Katarzyny Czech. 

Serdecznie gratulujemy Laureatce i Pani Promotor.

 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca