Kolejne webinarium prowadzone przez praktyka z cyklu „Know-how Biznesu Międzynarodowego: czego nie znajdziecie w książkach…”

W dniu 12 stycznia 2022 r. w ramach cyklu webinariów pt. Know-how Biznesu Międzynarodowego: czego nie znajdziecie w książkach… odbył się wykład pt. „Inwestycje zagraniczne z perspektywy włoskich firm” przeprowadzony przez Roberta Wawrzyniaka, partnera i wiceprezesa UNION CONSULTING Sp. z o.o. Prelegent przedstawił zagraniczne inwestycje bezpośrednie realizowane przez przedsiębiorców włoskich w Polsce, a także te dokonywane we Włoszech przez polskie firmy. Omówił czynniki decydujące o atrakcyjności polskiego rynku dla inwestorów. Wykład spotkał się z zainteresowaniem o czym świadczą liczne pytania, które zostały zadane przez słuchaczy.